2726

دوتا از همسایه ها نفری سه تا پسربچه دارن که دائم تو کوچه صدا میدادن دوبار به ماماناشون تذکر دادم من نمیتونم درس بخونم بازی کنن ولی صداشون انقد بلند نباشه گفتن بچه ان چیکارشون  داری 

امروز داشتم سطل اشغال میشستم باز اینا صدا میدادن دقیقا هم جلو در ما بودن آب ته سطل اشغاله خیلی کثیف بود و‌ طی یه حرکت انتحاری در باز کردم ریختم روشون و دلم خنک شد😂

امیدوارم ماماناشونو نفرستن پیش مامانم چون مامانم بفهمه چنین کاری کردم دهنم سرویسه🙂😂

کاربریم دست چند نفر بوده از ۱۴۰۲ ببعد خودمم😑اونا من نبودم

😂😂😂

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وااااای گناه داشتن که

وقتی از ده صبح تا یازده شب تو کوچه دائم در حال داد و جیغ زدنن و ماماناشون ارامش بقیه براشون مهم نیست برخورد درست همینه

کاربریم دست چند نفر بوده از ۱۴۰۲ ببعد خودمم😑اونا من نبودم

وا۰😕😂

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

الهی خدا هرکیو با خودش همفرهنگ خودش همنشین کنه

و انشاءالله  خدا به هرکی بچه میده فرهنگ تربیت کردنشم بده

امیدوارم تو درسات موفق باشی و تو بهترین خونه با بهترین همسایه ها زندگی کنین

2706