2137
2106

دوتا از همسایه ها نفری سه تا پسربچه دارن که دائم تو کوچه صدا میدادن دوبار به ماماناشون تذکر دادم من نمیتونم درس بخونم بازی کنن ولی صداشون انقد بلند نباشه گفتن بچه ان چیکارشون  داری 

امروز داشتم سطل اشغال میشستم باز اینا صدا میدادن دقیقا هم جلو در ما بودن آب ته سطل اشغاله خیلی کثیف بود و‌ طی یه حرکت انتحاری در باز کردم ریختم روشون و دلم خنک شد😂

امیدوارم ماماناشونو نفرستن پیش مامانم چون مامانم بفهمه چنین کاری کردم دهنم سرویسه🙂😂

این کاربری توسط چند نفر اداره میشه امیدوارم سو تفاهم نشده باشه برا کسی

😂😂😂

ژیـن آ ✞                                             شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2166
وااااای گناه داشتن که

وقتی از ده صبح تا یازده شب تو کوچه دائم در حال داد و جیغ زدنن و ماماناشون ارامش بقیه براشون مهم نیست برخورد درست همینه

2050

وا خب بچه ن ديگ

خودت داري ميگي بچه 

كارشما ك بچه نيستي و بزرگي اشتباه بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت براي هديه يي ك بهم دادي😍❤️انشالله هركس ك منتظره خدا دامنشو سبز كنه❤️خدايا كمك كن ني ني مو سالم و سلامت بغلش كنم😘❤️ممنون ميشم براي سالم به دنيا اومدن ني ني م يه صلوات بفرستيد😘❤️

الهی خدا هرکیو با خودش همفرهنگ خودش همنشین کنه

و انشاءالله  خدا به هرکی بچه میده فرهنگ تربیت کردنشم بده

امیدوارم تو درسات موفق باشی و تو بهترین خونه با بهترین همسایه ها زندگی کنین

2183
اوه اوه بوی خون و خونریزی میاد🤐😬

🙂😂 مامانم فعلا خونه نیست برسه بفهمه نمیدونم چیکارم میکنه چون چن بار خواستم برم دعوا ک بچه هاتونو جمع کنید نزاشت برم گفت بری خودت میدونی

اومدن در خونه بگو فعلا هیچ گروهک تروریستی مسئولیت این حمله رو به عهده نگرفته

😂😂 میگم من نبودم دستم بود تقصیر بچه های خودتون بود