2733
2739
عنوان

خانومای متاهل لطفا بیایید کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 61 پست
برو یه ساعت ارزون بخر  بقیه پولو بده چیزی ک لازم دارین بگیر یا نگهدار  اگه ساعت نگیری می ...

ن همچین فکری نمیکنه چون من فقط گفتم بیین چ خوشگله قیمتش انقده اونم با شوخیو مسخره بازی پیجوند منم به کل یادم رفتته بود دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برو بخر بعدا پشیمون می شیا  اون برات ارزش گذاشته حرفتو گوش کرده شماهم برو بخر وگرنه دفعه های بع ...

دقیقا از همینش میترسم که ذوقش خراب بشه

از طرفی نگران جیبشم هستم. ممکنه خو خرجای بعدی بهش فشار بیاد

چرا عذاب وجدان ؟! عزیزدلم پول امر خیر جور میشه ، خدا میرسونه   ، ببین خداوند چقدر دوستت داره ک ...

چقد حرفاتون قشنگه💋😻 ممنونم بابت وقتی گذاشتید و جوابمو دادید🙏🌹

خیلیا دوست دارم مث تو زندگی کنن سخت نگیر

نه سخت که نمی‌گیرم ولی دارم به تو میگم که بخر آنقدر از این پولا میاد و می‌ره چیزی که دوست داری بخر برای چیزای دیگه هم جور میشه خدا بزرگه

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا از همینش میترسم که ذوقش خراب بشه از طرفی نگران جیبشم هستم. ممکنه خو خرجای بعدی بهش فشار بیاد

فشار بیاره بیشتر تلاش می کنه نترس من نمی گم زنی که خرج داره ارج داره نه ولی حداقل برا گفته های خودمون ارزش بذاریم   

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2738
اینم ایده خوبیه بد عادت نمیشع؟ اخه شنیدم مردا خیلی زود تو این قضیه بد عادت میشن

خوب تو دیگه خرجش کردی حالا بابت یاعت یا لباس ولی پولو بهش نده.برولباس پاییز و زمستونه ای که نیاز داری بخر

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

اگه خرجای دیگم داری 

میتونی پول پس ندی 

بجاش چیزی بخری ک واقعا نیاز

بگو چون نزدیک عروسی پول خرج چیزای ضروری کردم ساعت گذاشتم بعد عروسی بخرم 

متاهل و متعهد♥💍 یا امام رضا خودت ضامن خوشبختیمون شو  ازدواجمون سنتی بود ولی.... یهو عاشق هم شدیم دیوانه وار.... سلامتی روزی که باهم بشینیم کارتهای عروسیمون رو بنویسیم 🖊💟خداااااا نذار بجای نوشتن کارت عروسی امضای جداییمون رو بزنیم   
2706