2137
2106
عنوان

خانومای متاهل لطفا بیایید کمک

540 بازدید | 61 پست

چند روز پیش بازار بودم یه ساعت دیدم 800 خیلی خوشم اومد

شب به همسرم گفتم ک خوشم اومده ازش گف ک ساعت چندتا داریو چقد گرونه البته اینا ررو به شوخیو خنده گف و داشت میپیچوند ومنم دیگه یادم رف و بیخیالش شدم

تا امروز ک با یه. دسته گل اومد و 800 تومن بهم داد و گف برو ساعتی ک دوست داشتیو بخر خیلی خوشحال شدم

ولی الان دلم. نمیاد بخرمش اخه تو یه موقعیتی هستیم ک خیلی خرج داریم

هزینه کلاس رانندگی

لباس زمستونی برای دوتامون

لیزر. روکش دندونم

واقعا دلم نمیاد این ساعتو تو این موقعیت بخرم

از طرفی میخوام بهش پس بدم پولو میترسم بد عادت بشه و کلن از سوپرایز کردن زده بشه

از طرفی باید دلو بزنم به دریا و بخرمش ک میدونم تا چند وقت عذاب وجدان ولم نمیکنه

اخه نزدیک عروسیمونم هس و کلی خرج داریم

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

برو بخرش حتما

❤❤سرگروه رز قرمز❤❤امضای سرگروه هارو چک کنیدشنبه هادرخواست دوستی قبول نمیکنم❤وزن اولیه ۱۰۸وزن فعلی۹5.80۰وزن هدف تا اخر پاییز ۹۲هدف نهایی ۷۵❤تاپیک مانکن های ۱۴۰۰تاپیک آهنگ ورزشیتاپیک وزنچالش جدید👈از شنبه ۶آذر تا جمعه۱۲آذر: چالش دولیوان آب قبل از هروعده ی غذایی.ناشتا ۲لیوان اب ولرم.نیم ساعت قبل از ناهار ۲لیوان .نیم ساعت قبل از شام ۲لیوان!      +       چالش ورزشی : روزی ۳۰تا حرکت چرخش روسی!💪
2050

بخر اصلا خودت رو درگیر حساب کتاباش نکن لابد داشته که داده بهت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بحق الحسین                                                                                 اللهم عجل لولیک الفرج.                      دعای من در روضه ی اباعبدالله الحسین                                                           فقط ظهور امام زمانم
2183

بخر نخری تمومه

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

نخر،پولو نگه دار،ولی نگو گرونه نمیگیرم

بگو رفتم انداختم دستم خوشم نیومد

نی نی سایت برا من و امثال من،مثل یه دفترچه خاطراته،پس هی نگین چرا انقد تاپیک میزنی🥴الانم ک سن ازدواجمه پس حق بدین بیشتر تاپیکهام در مورد امرخیر باشه🤪بهم حس خوب بدیم 🌄🎶💓واین که درسته اینجا مجازیه و همو نمیشناسیم ولی لطفااااا حواستون باشه با حرفی دلی نشکنین دل مجازی و حقیقی نمیشناسه با هر حرفی شعور و شخصیت خودت و خانوادتو نشون میدیا