2703
2713
ای ای دقیقا زدی به هدف🥰 یجوری هم سعی میکنم بچشون رو نجات بدن که نگو،🤣

😂😂

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارهاش رومخه فقط هم من این حس و ندارم پدرشوهرم و بچه هاش حتی دخترخاله هاشون هم میگن

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2720

اره بشدت اونم مخصوصاغذامیبینی من بهترین غذارودرست کردم امابازاون غذامیاره برامون یامثلاشوهرم یه کاری میگه من انجام بدم میادخودشومیندازه جلواون کاروانجام بده که مثلاعزیزبشه کلاببخشیدمادرشوهربشدت خودچس کنی دارم

مغز شوهرمو خورده . هی پول جور میکنه واسه اینو اون کادو میده و مجبور میکنه اینم بده  حالا چون او ...

ماهم همینطوریم ولی هیچ حسی بهش ندارم ,۹تابچه داره ولی اگه کاری داره فقط به مامیگه منم کاریشون ندارم

2714

واسه من بشدت فضوله پریشب اومدن خونم رفتیم خونه ی جدید رفته کل اتاقارو وارسی کرده یکماه پیش یه مشت گردو داده میپرسه گردو رو چکار کردین واقعن ادم گردو رو چکار میتونه بکنه😒

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

یک پاشنه دم سابیده ایه که نگو و نپرس.مثل وروره جادو می مونه.بقول خودش مریضه اما ماشالله از منم سالم تره.از منم تندتر راه میره.

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش غم مهمان همیشگی من نبود،کاش زندگیم  فقط با خیالت طی نمیشد
واسه من بشدت فضوله پریشب اومدن خونم رفتیم خونه ی جدید رفته کل اتاقارو وارسی کرده یکماه پیش یه مشت گر ...

میگفتی زیاد بودن به همسایه ها دادم🤣🤣

❤️💫یارَفیقَ من لا رَفیقَ لَهُ 💫❤️. 🥀
باید بگیم همشون ،فک میکنن عروس اومده پسره رو بدزده ببره تا قبلش خونه اومدن یا نیومدنشم واسشون مهم نب ...

خیلی مسخرس 

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706