2726

بعضیا بعد ازدواج بچشو یادشون میاد ک بچه دارن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه 

در اون حد نمیبینمش 

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

رو مخ هست بعضی مواقع شایدحسود ولی دگ در حد اینک فک کنم هووو هس نع

عضو گروه گل رز بنفش         💜💜💜💜💜                                  وزن اولیه76800...... وزن بعدی 72500.....             وزن بعدی70500..... وزن هدف 68

ن بابا اونم آدمه بچشو دوست دارع سخته بعد ی عمر بچه بزرگ کردن بچت علیه ت جبهه بگیره طرف زنش باشه خودتونو جاشون تصور کن بنظرم حق دارن

صلوات بفرستید ثواب صلوات ب اندازه قطرات باران بی شمار است
2706