2194
2106

بعضیا بعد ازدواج بچشو یادشون میاد ک بچه دارن

ژیـن آ                                             شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
2050

ن بابا اونم آدمه بچشو دوست دارع سخته بعد ی عمر بچه بزرگ کردن بچت علیه ت جبهه بگیره طرف زنش باشه خودتونو جاشون تصور کن بنظرم حق دارن

صلوات بفرستید ثواب صلوات ب اندازه قطرات باران بی شمار است

مادرشوهرمن بلای جونمه

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👼من ریخته ام در رگ تو شیرهٔ جان😍 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤ این هم نفسی چه حس و حالی دارد😍 در پیکر من دوقلب دارد ضربان💕👼                 خدایا تو دلیموبه دستای مهربون خودت سپردم❤ خودت تو اوج ناامیـدی بهم بخشیدیش، خودتم با لطف و محبتت صحیح و سالم بذارش بغلم😍👼💞
بعضیا بعد ازدواج بچشو یادشون میاد ک بچه دارن

ای ای دقیقا زدی به هدف🥰

یجوری هم سعی میکنن بچشون رو نجات بدن که نگو،🤣

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش
2183
ای ای دقیقا زدی به هدف🥰 یجوری هم سعی میکنم بچشون رو نجات بدن که نگو،🤣

😂😂

ژیـن آ                                             شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻

کارهاش رومخه فقط هم من این حس و ندارم پدرشوهرم و بچه هاش حتی دخترخاله هاشون هم میگن

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

اره بشدت اونم مخصوصاغذامیبینی من بهترین غذارودرست کردم امابازاون غذامیاره برامون یامثلاشوهرم یه کاری میگه من انجام بدم میادخودشومیندازه جلواون کاروانجام بده که مثلاعزیزبشه کلاببخشیدمادرشوهربشدت خودچس کنی دارم

2191