2194
2106

شغل های اسون خونگی معرفی کنید که بشه باهاشون درآمد حتی کم داشت 

دلم نمیخواد بیکار باشم دوست دارم درآمد حتی کم داشته باشم

مثلا دیدم خانمایی ک سبزی تمیز میکنن 

انار تخم میکنن

با ترشی درست میکنن

ژیـن آ                                             شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
نقاشی روی بشقاب های سفالی که خیلی هم طرفدار داره نثاشی روی شیشه اینا خیلیی اسونه اموزشش هم تو یوتی ...

آخه فروش میره ؟؟ مسئله اینه 

من نقاشیم خوبه بد نیست

یعنی چی متوجه نشدم

این کارایی که از بیرون میگیری ،فک کنم میگن مونتاژ قطعه ،مثلا یه قطعه س باید قطعاتش بهم وصل شه و ... .یا مثلا جعبه درست کنی و ... ،از بیرون میگیری درست میکنی تحویل میدی ،البته درآمدش کمِ

2050
منم دوست دارم ولی همسرم این کارا رو دوست نداره🥴

اگه دوست داری انجام بده خوبه که

من خیلی دوست دارم ناخن کار شم علاقه دارم بهش میگن درآمدشم خیلی خوبه .. ولی دست و پام بستس  آرایشگاه نزدیک خونمون نداریم و یه پسر 2 ساله دارم 😁 برا همین دنبال کار خونگی میگردم

2183
اگه دوست داری انجام بده خوبه که من خیلی دوست دارم ناخن کار شم علاقه دارم بهش میگن درآمدشم خیلی خوب ...

خب منم دنبال کار خونگی ام منم یه پسر ۴ ساله دارم الانم هفته ۳۲ بارداریم ولی همسرم کار خونگی این مدلی رو دوست نداره سبزی پاک کردنو انار دون گرفتن دوست داره یه چیزی یاد بگیرم 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بلدم سبزی درست کنم نه ترشی . علاقه هم ندارم به پختن  

ادمین پیج شدن

نی نی یار شدن تو نی نی سایت

خیاطی

اگر گواهی نامه داری اسنپ بانوان کار کن میتونی ساعتی که بچه هات مدرسه آن بری فقط روزی ۵ ساعت صبح ها. یا برو مهد کودک و مدارس سرویس کار کن ۴ نفر رو صبح میبری و ظهر میاری. دو تا یکساعت کاره.

میتونی از معلم ها یا زنای شاغل سفارش پیاز داغ و کرفس و اینجور موارد بگیری و براشون آماده کنی. اونا شاغل ام و معمولا وقت واسه اینجور موارد ندارن. اکثرا از بیرون میگیرن.

اگر مدرک تحصیلی خاصی داری مثلا مترجمی میتونی تو خونه فیلم ترجمه کنی و بدی شرکت های مختلف یا از دارالترجمه تحقیق و مدرک بگیری و ترجمه کنی.

خیلی کارها هم میشه آنلاین انجام داد مثلا مشاوره اگر درسش رو خوندی و بلدی.

دیگه ببین چی یاد گرفتی و حرفه ای هستی و میتونی ازش پول دربیاری‌  

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد