2726

همیطور که تو تاپیک قبلم گفتم که اون طرف برام چی استوری کرده میگا من به تخ**نیستم میخوام الان به ابجیش پیام بدم بگم که داداشش چقدر وقیحه بی ادبه چیا میزاره استوری 

نظرتون؟بگم یا نه؟

😑

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه 

نرفتم تاپیک قبلیت ولی برای چی پیشا پیش به خودت میگیری اصلا به رو خودت نیار بیکاری 

بعد میگه خوب کردم بهش زور اومده نکن بی خیالش بلاک کن نبینی

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706