2137
2106
عنوان

شماهم شنیدین امشب نباید گوشی کنارتون باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 36 پست

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

منبع علمی معتبر؟

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولوی⁦♥️⁩دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⚠️خدا ممکنه ببردت لب پرتگاه.ولی یا پرتت نمیکنه یا اگه پرتت کنه وایمیسته اون پایین می‌گیردت✴️

همه گوشیاتونو بیارید پیش من اگ بشه اینجوری مرد ک خیلی خوبه من ارزومه

هلن معتقده ک شخصیت و فکر همه ادما محترمه مگر اینکه خودشون بخوان محترم شناخته نشن... هلن بازم قوی تر شد از دل اون همه خاکستر ی الماس پیدا کرد...
هرچندوقت یه بار یکی اینو میذاره

دقیقا عین اون پیاماست که تو واتساپ میاد

«امشب ماه کاملا عمود بر کعبه ست پیامبر درباره اش گفته ال و بل...هر دعایی کنید مستجاب میشه...»

فقط این یه کم علمی تر شده🤣

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولوی⁦♥️⁩دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⚠️خدا ممکنه ببردت لب پرتگاه.ولی یا پرتت نمیکنه یا اگه پرتت کنه وایمیسته اون پایین می‌گیردت✴️
2165
دقیقا عین اون پیاماست که تو واتساپ میاد «امشب ماه کاملا عمود بر کعبه ست پیامبر درباره اش گفته ال و ...

آره دقیقا

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

تو عکس نوشته دو روز پیش

برای دوروز پیشه خبر

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹             ❤💙💚💛💜💛💚💙❤                  >_<    من همون بچه مردمم که مامان باباتون میزدن تو سرتون                I can make it right                                             مقیم کشور نامکاندا🔰💜                                         Niagara po po                تو رویایی که نمی تونه حقیقت داشته باشه....... گلی رو کاشتم که نمی تونه شکوفه بده (FakeLove)                                                                                                                                 
عکس پروفالیتو بخورم خودمممممم😻😻😻😻

😍😍😁😁💙💛

به کسی ربطی نداره تو تاپیکا چه عکسی میزارم😐صرفا برای جنبه فانشه لازم نیست درباره همه چی اظهار نظر کنید اونم وقتی کسی ازتون نظر نخواسته🤷🏻‍♀️       چی میشد اگه پروفم بچه خودم بود؟😐 اخه ببینش چه گوگولیه         ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤        تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂     از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      خدایا ! هر چه خیر است و ما نمیدانیم لطفا💛   goftino.com/c/BVamgS 
2183
دلیلش؟

طوفان مغناطیسی

به کسی ربطی نداره تو تاپیکا چه عکسی میزارم😐صرفا برای جنبه فانشه لازم نیست درباره همه چی اظهار نظر کنید اونم وقتی کسی ازتون نظر نخواسته🤷🏻‍♀️       چی میشد اگه پروفم بچه خودم بود؟😐 اخه ببینش چه گوگولیه         ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤        تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂     از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      خدایا ! هر چه خیر است و ما نمیدانیم لطفا💛   goftino.com/c/BVamgS 
مگه شب های دیه گوشی ضرر نداره 😐

چرا گفته بودن دیشب طوفان مغناطیسی بوده

👈"نکات پزشکی که باید هر مامانی بدونه متن آبی رو لمس کن و بیا تو تاپیکم."👉درمان:تب،آنفولانزاوسرماخوردگی،یبوست،اسهال، قاعدگی نامنظم ودردناک،زردی نوزاد،جوش‌ ولک پوستی،کک و مک،کبدچرب،نفخ،مشکلات معده روشهاافزایش وزن ورشدکودکآموزش:ازپوشک گرفتن،ازشیرگرفتن،افزایش شیر،جداکردن اتاق کودک، پاکسازی بدن(میدونیدبعدزایمان باید چه کرد؟ صفحه 38بخون)(روش بارداری اسلامی، علل سقط وناباروری صفحه ی 78،79)مصلحهاوطبع مواد غذاییلطفاً اول یاتاپیکم روبادقت بخونیدیاتوروبیکا توکانالم موضوع موردنظرتون روسرچ کنید،هرکسی اومدتوتاپیکم مزاج شناسی روبخونه💯صفحات پرکاربرد=مزاج شناسی صفحه39_ جوش وپوست=17،32،51،55،57_پوشک گرفتن٣3،47_عفونت زنانه34_تغذیه کودک47،61، 46_بارداری47،57،46،40،30،58،61،54_درمان قاعدگی دردناک وشدید37،35،58،30_عفونت ادراری34،36_مزاج غذاها36،32_آموزش از شیر گرفتن36_تب46،1،61_رفع تیرگی زانووزیربغل57،60_ختنه61_اعصاب وتیکها60_قرص اورژانسی62_جویدن ناخن60_ترک پا58_گل مژه55،57_رفلاکس کودک47_محاسبه بارداری53_سیاهی وگودی زیر چشم53،57، 48_زردی28_ترک لب43_آبله مرغان29_لکه پوست32_ یبوست40،33،29،47_اسهال29،47_کولیک43،47_درمان خانگی29،35،43_سنگ صفرا54_مزه دهان61_خلط حلق56_پاکسازی بدن32_آفت47،48_نازایی57_رژیم دخترزایی وپسر زایی10،16_اگزما75_دیابت،قندبارداری 74و75_آلرژی وآسم90_تب دندون90🚫درخواست دوستی🚫توروبیکابااسم"نکات پزشکی که هرمامانی باید بدونه" کانال زدم، که قابلیت جستجو داره و میتونید مطالب مورد نظرتون رواونجا راحت تربخونید😉❤️آیدی کانال روبیکام 👇https://rubika.ir/manmamnam