2703
2553
عنوان

عمل لابیا پلاستی انجام دادم. دوستانی که انجام دادن لطفا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 62 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
درد و سوزش داره؟ ببخشیدا موقع دستشویی منظورمه

نه اصلا. من دفعه اول که رفتم دستشویی همش منتظر بودم که بسوزم. ولی نه. اما یه چی بگم، من تا ۳ روز که پانسمان عوض می کردم. هر دفعه بعد از سرویس پماد زایلاپی میزدم. یعنی دکترم گفت بزنم

2714
نه اصلا. من دفعه اول که رفتم دستشویی همش منتظر بودم که بسوزم. ولی نه. اما یه چی بگم، من تا ۳ روز که ...

چه خوب به سلامتی🌷

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا
عزیزم لابیاپلاستی عمل کوچک کردن لب های داخلیه؟یا لب های بیرونی؟من لب های داخلیم خیلی ناجوره اونو میخ ...

لبه داخلی چیه؟ همون دوتا لبه که چسبیده به واژنت. اونارو بر میدارن. فکر کنم برای شما هم اون دوتا بزرگ باشه

من خیلی استرس این عملو داشتم. خیلی می ترسیدم، چون شنیده بودم خیلی درد داره. اما چون تصمیممو گرفته بودم. گفتم هر طور شده عمل میکنم و دردو تحمل میکنم. اما اصلا اونطوری که تصور می کردم درد نداشت. البته فکر کنم دلیلش فقط پماد بی حسیه باشه. خیلی معجزه میکنه خدایی. دکترم می گفت چقدر پماد زدی که واژنت انقدر ورم کرده😂. گفتم دکتر از ترس یه عالمه پماد زدم. موقع بی حسی زدن من اصلا سوزنو احساس نکردم

لبه داخلی چیه؟ همون دوتا لبه که چسبیده به واژنت. اونارو بر میدارن. فکر کنم برای شما هم اون دوتا بزرگ ...

دوتا لب کوچک کنار کلیتوریس هست خیلی ریزه برای من انقدر بزرگه ک از روی لباس زیرمم معلومه.اونم برمیدارن؟

2706