2733
2734

سلام دوستان یه بنده خدایی به من گفته تو. بیمارستان بستریه یک ماهه، ولی نگفته کدوم بخش، فقط گفته بیمارستان میلادم

حس میگه داره یه پنهون کاری میکنه ، یا بیمارستان نیست یا علت دیگه ای داره، 

کسی میدونه چجوری میشه فهمید اونجاست؟  زنگ بزنم  بیمارستان  اسمشو بگم، میگن که کدوم بخش و اینا بستریع؟؟؟

وزن اوایه ۵۳ کیلو    شروع رژیم 27  مرداد هدف: ۴۸ کیلو، در ۲۷ مهر😍😍😍😍😍😍😍

آره فکر کنم بگن

حضوری بری بهترم هست

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله زنگ بزن به بیمارستان  بگو خواهر مادر یا همسر فلانی هستم کدوم بخش هستند  یا بپرس کسی ...

اسم دکترشو گفت ولی تو ساییتی که اسم تمام پزشک ها و ادرس مطب  و پروانه پزشکیشون هست پیدا نکردم، حتی تو لیست پزشک های میلادم  که سایتشو نگاه کردم نبود 

اسم دکترشو گفت ولی تو ساییتی که اسم تمام پزشک ها و ادرس مطب  و پروانه پزشکیشون هست پیدا نکردم، ...

خب پس دو حالت داره یا اون بیمارستان نیست یا کلا بیمارستان نیست داره دروغ میگه

خب پس دو حالت داره یا اون بیمارستان نیست یا کلا بیمارستان نیست داره دروغ میگه

به همین خاطر شک کردم من هم 

2738
ولی بازم زنگ بزن به بیمارستان  بعد اگه بهت گفتن همچین کسی نیست به روی طرف بیار  کی هست ...

والله سرگذشتم طولانیه، سه سال و نیم  به صورت تلفنی فقط باهم در ارتباطیم، قراره ازدواج کنیم ولی الان یک ماهه میگه بستری ام

نمیدونم مشکل کجاست و چی شده، یا بیمارستان نیست یا اتفاقی افتاده که داره مخفی میکنه

والله سرگذشتم طولانیه، سه سال و نیم  به صورت تلفنی فقط باهم در ارتباطیم، قراره ازدواج کنیم ولی ...

متوجه شدم 

ارتباط کاملا مجازی بوده پس 

اصلا برای ازدواج اول بهش اطمینان نکن مخصوصا اینکه الان بابت این موضوع ممکنه دروغ گفته باشه 

هیجوقت حضوری همو ندیدید ؟

بیشتر در ادامه دادن این رابطه دقت کن به نظرم 

الان زنگ بزن به بیمارستان اسم و فامیلشو بگو و بپرس اونجا بستری هست یا نه 

متوجه شدم  ارتباط کاملا مجازی بوده پس  اصلا برای ازدواج اول بهش اطمینان نکن مخصوصا اینکه ...

بله تقریبا مجازی بوده ولی تو این مدت کاری نکرده که شک‌کنم بهش، یک بار هم آددرس محل کارشو داد پدر دوستم که همشهری شون هست رفت تحقیق، تو این مدت هم هیچ سواستفاده یا خواسته غیر منطقی نداشته ولی هر وقت اتفاق بدی افتاده مخفی کرده ازم و من بعدا فهمیدم 

بله تقریبا مجازی بوده ولی تو این مدت کاری نکرده که شک‌کنم بهش، یک بار هم آددرس محل کارشو داد پدر دوس ...

خب ببین چون قصدتون ازدواج هست 

باید درباده ی همین مخفی کاری صحبت کنی باهاش 

بهش بگی که دلیلش چیه ؟ و بگو بهش این مخفی کاری باعث میشه که بیشتر ازش دور بشی و حتی شک کنی بهش 

درباره ی این موضوعات حتما صحبت کن

حتی اگر زنگ زدی و اون بیمارستات نبود بپرس ازش که چرا دروغ مه و دلیلش چی هست ؟ 

خب ببین چون قصدتون ازدواج هست  باید درباده ی همین مخفی کاری صحبت کنی باهاش  بهش بگی که د ...

مرسی از راهنمایی هات،  

چندباری که باهاش در این مورد صحبت کردم ، میگه تو که راه دوری ، نزدیکم نیستی، بیخودی اون سر دنیا چرا نگرانت کنم. این بیشتر برای مواردیه که مثلا مریضی چیزی بشه، کرونا کرفته رود به من اصلا نکفت بعد که یه کمی حالش بد سد سرفه میکرد متوجه شدم، هر چقدر اصرار کردم ریه ات چند درصد درگیر شده نگفت، بعد از این که خوب خوب شد گفت ریه ام ۶۸ درصد درگیر بود نگفتم که نگران نشی 

2706