2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمی‌دونم چه مدل قشنگ میشه که آدم پشیمون نشه کمککک لطفااا

هرکس باتوجه به چهرش دماغش بهش میاد نمیشه کف قطعا فلان دماغ قشنگه کلا تناسب تو چهره باعث زیبایی میشه نه صرفا فقط یعضو قشنگ

من دوستدارم قوس دار باشه دکترم میگه طبیعی قوس نامیده بهش

من الان بینیم هم قوس داره هم سربالاست .از رو به رو هم تقریبا طبیعیه.

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2456
چند وقته عمل کردین؟ 

دکتر فتح الله بهنود چطوردکتری هست دوستم پیش اون عمل کرده خیلی طبیعی بینیش از نیم رخ نیمه فانتزی ازروبرویه کوچولو سربالا وکوچیک شده.اما خیلی ورم داره هنوزچهارماه عمل کرده

2714
دکتر فتح الله بهنود چطوردکتری هست دوستم پیش اون عمل کرده خیلی طبیعی بینیش از نیم رخ نیمه فانتزی ازرو ...

دکتر بهنود اصلا خوب نیست چند تا از آشناهای ما پیشش عمل کردن اصلا راضی نیستن اصلا 

نه ۸۰ درصد ورمم تو ۳ ماهه اول خوابید الان اصلا ورم ندارم ولی دماغم نسبت به دو سه ماه میش قوسش بیشتر ...

من تقریبا ۴ ماه و‌ نیمه عمل کردم.سر بینیم یکم بزرگه حس میکنم. یعنی کوچیک تر میشه به مرور؟ 

2706