2137
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

نیمع فانتزی

ژیـن آ                                             شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻
2166
طفلک دماغه من از وقتی عمل شده شیش هفت دفعه از شوهرم تو خواب مشت خورده باز اینه تا الان خراب نشده😂😂 ...

شما چ مدلی عمل کردید راضی هستید خودتون گفتید چ مدلی می‌خوام یا پزشک خودش طراحی کرد

2050
شما چ مدلی عمل کردید راضی هستید خودتون گفتید چ مدلی می‌خوام یا پزشک خودش طراحی کرد

پزشک من کلا دستش سمت طبیعی میره من گفتم نیم فانتزی ولی الان یه چیزی بین طبیعیو نیم فانتزیه از نیم رخ کاملا نیم فامتزی و از رو ب رو بین طبیعی نیم فامتزی هست در کل راضیم خیلی خوب دراورده همه خوششون میاد البته اگه شوهرم نابودش نکنه😂😂😂

معمولا دکترا بهترین فرمی که به صورت میاد و خودشون پیشنهاد میدن .خودتم میتونی از بین عکسا نگاه کنی بگی مثلا این مدل میخوام. 

یا الله…أحلامنا بین یدیك …فحققها…. هیچ کس آنها را به یاد نخواهد اورد و آنچه در دست نوشته ها آمده است،هرگز در هیچ زمانی تکرار نخواهد شد،زیرا نسل های محکوم به «صد سال تنهایی »هرگز فرصت زندگی دوباره روی کره ی زمین را پیدا نخواهند کرد.  میترسم از اینجا بری و خونه بریزه/ له شم تو به معماری آوار بخندی/آواره بشم مملکتم دست تو باشه/هیهات اگر ارتش موهاتو نبندی/دیوانه چو دیوانه ببیند،خوشش اید/میترسم از اون لحظه که دیوانه نباشی /  به تو سر بسته و در پرده بگویم ،تا کسی نشنود این راز گهربار جهان را؛ آنچه گفتند و سرودند ،تو آنی.خود تو جان جهانی ،تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی،تو خودت باغ بهشتی .به تو سوگند که این راز شنیدی و نترسیدی و بیدار شدی تا بر در خانه ی متروکه ی هرکس ننشینی و به جز روشنی پرتو خود ،هیچ نبینی و گل وصل نچینی ،نه که جزئی ،نه چون آب در اندام سبویی، خود اویی…به خودآی. من نمیگویم که در هیچ کجای این سفردشوار ناامیدنبایدشد،بلکه میگویم به امیدبرگردیم قبل آنکه ناامیدی نابودمان کند.  
2183
نمی‌دونم چه مدل قشنگ میشه که آدم پشیمون نشه کمککک لطفااا

هرکس باتوجه به چهرش دماغش بهش میاد نمیشه کف قطعا فلان دماغ قشنگه کلا تناسب تو چهره باعث زیبایی میشه نه صرفا فقط یعضو قشنگ

من دوستدارم قوس دار باشه دکترم میگه طبیعی قوس نامیده بهش

من الان بینیم هم قوس داره هم سربالاست .از رو به رو هم تقریبا طبیعیه.

یا الله…أحلامنا بین یدیك …فحققها…. هیچ کس آنها را به یاد نخواهد اورد و آنچه در دست نوشته ها آمده است،هرگز در هیچ زمانی تکرار نخواهد شد،زیرا نسل های محکوم به «صد سال تنهایی »هرگز فرصت زندگی دوباره روی کره ی زمین را پیدا نخواهند کرد.  میترسم از اینجا بری و خونه بریزه/ له شم تو به معماری آوار بخندی/آواره بشم مملکتم دست تو باشه/هیهات اگر ارتش موهاتو نبندی/دیوانه چو دیوانه ببیند،خوشش اید/میترسم از اون لحظه که دیوانه نباشی /  به تو سر بسته و در پرده بگویم ،تا کسی نشنود این راز گهربار جهان را؛ آنچه گفتند و سرودند ،تو آنی.خود تو جان جهانی ،تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی،تو خودت باغ بهشتی .به تو سوگند که این راز شنیدی و نترسیدی و بیدار شدی تا بر در خانه ی متروکه ی هرکس ننشینی و به جز روشنی پرتو خود ،هیچ نبینی و گل وصل نچینی ،نه که جزئی ،نه چون آب در اندام سبویی، خود اویی…به خودآی. من نمیگویم که در هیچ کجای این سفردشوار ناامیدنبایدشد،بلکه میگویم به امیدبرگردیم قبل آنکه ناامیدی نابودمان کند.  
چند وقته عمل کردین؟ 

دکتر فتح الله بهنود چطوردکتری هست دوستم پیش اون عمل کرده خیلی طبیعی بینیش از نیم رخ نیمه فانتزی ازروبرویه کوچولو سربالا وکوچیک شده.اما خیلی ورم داره هنوزچهارماه عمل کرده