2726
عنوان

مصرف کلومفین

| مشاهده متن کامل بحث + 176 بازدید | 30 پست
فک نکنم زیاد فرقی داشته باشه  پریودت چند روزه اس؟  من چونکه پریودم پنج روزه بود از روز س ...

۲۸ روزس و شش یا هفت روزم آخه هیچ علایمی بعد از مصرف قرصش اصلا ندارم مترسم اصلا اثر نکرده باشه ولی پارسال که از سوم تا هفتم خوردم سینه هام و تخمدانام بشدت درد میگرفت 

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU
۲۸ روزس و شش یا هفت روزم آخه هیچ علایمی بعد از مصرف قرصش اصلا ندارم مترسم اصلا اثر نکرده باشه ولی پا ...

نمیشه به این علائم توجه کرد زیاد 

ان شاالله که همین دفعه گرفته، اما اگه نشد ماه بعد از روز سوم شروع کن دیگه 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وااااای 50 هزار مگه سطح ویتامین دی تو آزمایشات چند بود  از من 24 اس گفت روزی یه دونه هز ...

هشت بود ویتامین دی اما با این همه بازم زیاد داده دوزشو میخواستم برم کله شو بکنم ولی گفتم ول کن سپردمش به خدا ...چمدونم این دکترم میگه تا حد امکان استفاده نکنی بهتره و تو خوراکی ها مثله تخممرغ و قارچ و نور طبیعی آفتاب مشکلتو حل میکردی ولی خوب چون کم بود باید مکملشو میخوردم اما نه پنجاهشو باید همون هزارشو میخوردم

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU
هشت بود ویتامین دی اما با این همه بازم زیاد داده دوزشو میخواستم برم کله شو بکنم ولی گفتم ول کن سپردم ...

پس منم زیاد درگیرش نباشم ک هرروز بخورم 

چند روزی ی بار میخورم ممنونم از یادآوریت گل من🥰ان شاالله نی نی بیاد تو دلت به زودی😍😍😍

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2728
نمیشه به این علائم توجه کرد زیاد  ان شاالله که همین دفعه گرفته، اما اگه نشد ماه بعد از روز ...

انشاالله ممنونم عزیزم یکم خیالم راحت شد باشه اگه خدایی نکرده نشه دفه دیگه میگم از سوم بده

پس منم زیاد درگیرش نباشم ک هرروز بخورم  چند روزی ی بار میخورم ممنونم از یادآوریت گل من🥰ان شاا ...

فدااات عزیزم انشالله همه اونایی که نی نی میخوان یه سالمو صالحشو خدا بهمون بده

انشالله نی نی شما هم سالم و سلامت به دنیا بیاد و شاد باشی همیشه چون شادم کردی برام دعا کن عزیزم

وای خدا جدی مبارکه عزیزم  میشه بهم بگی چجوری مصرفش میکردی ممنون میشم

قربونت انشالله روزیت 

شبی دو تا هر شب همون ساعت 

۱۲ تا هم آمپول hmg زدم 

۲ تا hcg 

امروز بتامو دوباره باید تکرار کنم برام دعا کن بالا رفته باشه

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
چند وقت اقدام بودی؟و اینکه مشکلت قبل بارداری چی بود؟

یک سال تقریبا 

تنبلی تخمدان دارم ، ولی سه ماه پیش عکس رنگی ام گرفتم 

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
فدااات عزیزم انشالله همه اونایی که نی نی میخوان یه سالمو صالحشو خدا بهمون بده انشالله نی نی شما هم ...

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤗🤗🤗🤗🤗🤗

ببخشید من آنلاین نبودم عزیزم 

عیب نداره عزیزم خوب چیشد رفتی آزمایشتو تکرار کنی به سلامتی بارداری؟

عیب نداره عزیزم خوب چیشد رفتی آزمایشتو تکرار کنی به سلامتی بارداری؟

آره عزیزم بتا بعد سه روز سه برابر شده بود 

آره عزیزم بتا بعد سه روز سه برابر شده بود 

خوب خداروشکر امیدوارم به سلامتی بغل بگیریش عزیزم برای منم دعا کن...

سلام ماه اول ک استفاده کردین حامله شدین؟؟؟

نه عزیزم ۳ ماه پارسال کلومفین و لتروزول مصرف کردم و نشد و کلا دارو درمانی رو بیخیال شدم 

رفتم عکس رنگی گرفتم ، ۴ ،۵ ماهه ورزش و اصلاح سبک و تمام کاراهای که میدونستم خوبه رو انجام دادم و بعد رفتم دارو گرفتم و ماه اول حامله شدم 

فک میکنم بدنو باید آماده کرد 

2706