2726
عنوان

مصرف کلومفین

176 بازدید | 30 پست

سلام بچه ها...خواستم بپرسم من قبلا ازین قرص استفاده کردم و هم ماهه اول هم ماهه دومی که مصرفش کردم درد در سینه هامو داشتم و بار دومی که استفاده کرده بودم باردار شدم با همون علایم ماهه پیشش بود و گفتم حتما ایندفه هم نشده ولی شده بود اما ایندفه برای اقدامم که دوباره دارم ازش استفاده میکنم اصلا نه دردی تو سینه هام دارم نه هیچی خواستم بپرسم این طبیعیه یا به روزش بستگی داره؟اولین دفعه ای که استاده کردم ازش از سه پری بود تا روز هفتم ایندفه دکتر بهم گفته از پنجم عادت بخورم تا نهم آیا علتش میشه این باشه لطفا هرکی میدونه بهم بگه این قرص بهتره چه جوری خورد آیا پنج تا نه باردار میشه آدم ببخشید زیاد شد

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU
عزیزم کلومفین برای چی هستش؟

قرص کمک باروری عزیزم 

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میشه بدون دستور پزشک مصرف کرد؟واسه شما جواب داده؟

بهتره دکتر بهت بده...اره پارسال یه بارداری داشتم که به خاطر مصرف قرص ویتامین دی متاسفانه سقط شد

من این ماه با کلومیفن باردار شدم 

وای خدا جدی مبارکه عزیزم 

میشه بهم بگی چجوری مصرفش میکردی ممنون میشم

من این ماه با کلومیفن باردار شدم 

عه کجا رفتی عزیز من

بهتره دکتر بهت بده...اره پارسال یه بارداری داشتم که به خاطر مصرف قرص ویتامین دی متاسفانه سقط شد

ینی چی ویتامین دی مگه باعث سقط میشه

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

کس دیگه ای نیس بگه مصرف این قرص از پنجم تا نهم بهتره یا از سوم تا هفتم تو رو خدا بگین هر کی میدونه

هرجور ک دکترت گقته همونو انجام بده بله ممکنه باردار باشی بااین تفاسیر 

منم با کلومیفن برای بچه ی اولم باردار شدم 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
کس دیگه ای نیس بگه مصرف این قرص از پنجم تا نهم بهتره یا از سوم تا هفتم تو رو خدا بگین هر کی میدونه

فک نکنم زیاد فرقی داشته باشه 

پریودت چند روزه اس؟ 

من چونکه پریودم پنج روزه بود از روز سوم شروع کردم 

ینی چی ویتامین دی مگه باعث سقط میشه

اره من نمیدونستم که رفتم یه دکتر دیگه بهم گفت مصرف مجازش هزار اونم هفته ای یکی ولی دکتر ه بهم پنجاه هزار داد روزی یکی ...گفت خدا خواسته خودت نمردی چون زیاد شدنش تو بدن باعث تولید سم و مرگ میشه

اره من نمیدونستم که رفتم یه دکتر دیگه بهم گفت مصرف مجازش هزار اونم هفته ای یکی ولی دکتر ه بهم پنجاه ...

ای وااااای 50 هزار

مگه سطح ویتامین دی تو آزمایشات چند بود 

از من 24 اس گفت روزی یه دونه هزارشو بخور

2706