2410
2553
عنوان

چادر سر کنم یا نه؟

204 بازدید | 18 پست

شهر ما هیچکی چادری نیس منم یه سال دانشگاه چادر سرکردم و بعد برداشتم چون خودم ادم معمولی هستم مانتوشلوار ولی خیلی هوس میکنم محجبه بشم نمیتونم از پسش بر میام یا نه راهنماییم کنید

خدایی هست...

بنظرم هر جور ک هستی و راحتی بمون

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

ملت برا چ چیزایی ک تاپیک نمیزنن😐ایول بابا😂

خب خواهر من تو خودت و زندگیتو بیشتر و بهتر از ما میدونی....هر جور باب میلته همون کارو بکن

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 

الان برای سبک زندگیت هم ما نظر بدیم؟🙄

خب خواهرم هرجور راحتی.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ب دلت نگاه کن ببین دلت چی میگه...من اصلا ادم در بند حجابی نیستم اصلا ولی به همه سلایق احترام میذارم ب دلت نگاه کن رفیق

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

قبل انتخابت درست فکر کن ببین اونقدر قوی هستی که اگر کسی بخاطر حجابت بهت توهین کرد یا یه سری از آدمها بخاطر حجابت روابطشونو باهات قطع کردن روی روحیت اثر نذاره 

یه جوری انتخابش کن که اگه گذاشتی ان شاء الله تا همیشه سرت بمونه 

فقط یه تیکه پارچه سیاه نیست مسئولیت بزرگی داره پوشیدنش 

فرصت کم است، نجیب تر از آن باش که برنجانی...
2706