2194
2106
عنوان

چادر سر کنم یا نه؟

177 بازدید | 18 پست

شهر ما هیچکی چادری نیس منم یه سال دانشگاه چادر سرکردم و بعد برداشتم چون خودم ادم معمولی هستم مانتوشلوار ولی خیلی هوس میکنم محجبه بشم نمیتونم از پسش بر میام یا نه راهنماییم کنید

خدایی هست...

بنظرم هر جور ک هستی و راحتی بمون

ژیـن آ                                             شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

ملت برا چ چیزایی ک تاپیک نمیزنن😐ایول بابا😂

خب خواهر من تو خودت و زندگیتو بیشتر و بهتر از ما میدونی....هر جور باب میلته همون کارو بکن

خدایا....تو را چه کسی در آغوش میگیرد که این گونه آرامی!!!
2165

الان برای سبک زندگیت هم ما نظر بدیم؟🙄

خب خواهرم هرجور راحتی.

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولوی⁦♥️⁩دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⚠️خدا ممکنه ببردت لب پرتگاه.ولی یا پرتت نمیکنه یا اگه پرتت کنه وایمیسته اون پایین می‌گیردت✴️

ب دلت نگاه کن ببین دلت چی میگه...من اصلا ادم در بند حجابی نیستم اصلا ولی به همه سلایق احترام میذارم ب دلت نگاه کن رفیق

هلن معتقده ک شخصیت و فکر همه ادما محترمه مگر اینکه خودشون بخوان محترم شناخته نشن... هلن بازم قوی تر شد از دل اون همه خاکستر ی الماس پیدا کرد...

قبل انتخابت درست فکر کن ببین اونقدر قوی هستی که اگر کسی بخاطر حجابت بهت توهین کرد یا یه سری از آدمها بخاطر حجابت روابطشونو باهات قطع کردن روی روحیت اثر نذاره 

یه جوری انتخابش کن که اگه گذاشتی ان شاء الله تا همیشه سرت بمونه 

فقط یه تیکه پارچه سیاه نیست مسئولیت بزرگی داره پوشیدنش 

فرصت کم است، نجیب تر از آن باش که برنجانی...
2183