2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان

64 بازدید | 14 پست

بچها یکسال و نیم ک اذدواج کردم جلوگیری چند باری اوایل اذدواجم نکردم اما باردار نشدم چون درس میخوندم زیاد به بچه دار شدن فک نمیکروم و دنبالشو نگرفتم.... الان که به خودم اومدم میبینم تنبلی تخمدان دارم صورتم مو زائد در اورده و دیر به دیر پریود میشم....خانواده شوهرم و اطرافیانم یجورین ک اگه دیر بچه دار بشی هی رو اعصابت میرن گذشته از اونا من خودمم نهایتش فقط یسال میتونم تحمل کنم ....خیییلی میترسم طول بکشه تا خوب بشم اخر هفته نوبت گرفتم که بدم دکتر بیاین تجربیاتتونو بگید لطفا من ۲۵سالمه

من الان پنج ماهه دارو خوردم کیستام رفته ولی پنج ماه دیگه هم باید بخورم

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

قبلش رفتم پیش ماما معمولی حدود ۴ ماه از درمانم بیهوده گذشت قرصاش اصلا فرقی نکردن برا کیستام

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

باشگاه برو خوب میشی

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
2738
خب حتما داری تو اینترنت سرچ کنی میفهمی  یکی از علامش مو زائد و اینکه پریودیت منظم نیست

من اینارو ندارم نه اضافه وزن نه موی زائد پریمم منظومه ولی باردار نشدم 🥲

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706