2733
2734
عنوان

شوهرم آب پاکی رو ریخت رو دستم منم به شدت ازش عصبانیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 7726 بازدید | 130 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما چه خوشی میبینی تو زندگی من؟

راستی یه سوال.

روانشناس میرفت شوهرت یا روان پزشک؟

تاثیرداشت؟

کلا پیش مشاوررفتن چقدرتاثیرداره؟

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )
2728

فکر کنم خوشی زده زیر دلت؟؟؟وقتی  هرچی بخوای برات فراهم می‌کنه نمیزاره آب تو دلت تکون بخوره و برای یه پریودی ساده تو می‌بره دکتر ...برات خرج می‌کنه یا هرچیز دیگه دنبال این هسی ک زندگیتو خراب کنی واقعا حالت خوب نیس

مثله شوهره منه😞 تا همین دو هفته پیش حتی  نت نداشتم فک میکرد الان کو باهاش چه کارا میکنم یا جن ...

نه شوهر من با نت و اینا مشکلی نداره. فقط هر برنامه ای نمی‌زارم نصب کنم. نی نی سایت هم که اصلا نمیدونه چی هست

2738
فکر کنم خوشی زده زیر دلت؟؟؟وقتی  هرچی بخوای برات فراهم می‌کنه نمیزاره آب تو دلت تکون بخوره و بر ...

بعضی ازتربیت ها اشتباه هست.

وقتی بچه رو نازک نارنجی باربیاری همینه.

متاسفانه فرزندسالاری خیلی بده ودرنهایت که شخص بزرگ میشه توی زندگی مشترکش دنبال بهانه هست وچیزهای کوچیک رو بولد میکنه برای خودش.

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )

عزیزم خوبه که.. معلومه خیلی دوست داره بهتر از شوهر منه که نه میزاره مستقل باشم نه خودش همراهیم میکنه همش یاکارداره یاتو گوشیه آخرشم میکه همینی که هست

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏
2706