2726
عنوان

شوهرم آب پاکی رو ریخت رو دستم منم به شدت ازش عصبانیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 7711 بازدید | 130 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شوهره تو مثل بابایه منه😂😂 کپی همن اگه حاضره اینجوری نوکرت باشه، انقدر بفرستش اینور اونور ...

اینجور مردها خیلی پوست کلفت تر از اینان که زود جا بزنن و به غلط کردم بیوفتن.

اینجوری بدتر داره منو از دست میده. شاید جسممو به زور نگه داره ولی روحمو داره له میکنه

باهاش دعوا نکن با شوهرت دوست باش جوری ک بهم اعتماد داشته باشید ببین شوهر منم یه حساسی بود ک باورت نمیشه اما الان ب من اعتماد داره و باهم دوستیم جوری ک بگم چ جور شده شاید دیگران بهش بگن بی غیرت اما واقعیت این طور نیس بینمون دوستی و اعتماد شده نزار از چیزی بترسه 

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
2728
عزیزم زمان نامزدی هم همینجوری بود یا بعد ازدواج خودشو نشون داد؟آدم این تاپیکا رو میبینه از ازدواج مت ...

نه دوران نامزدی هم همین جوری بود. ولی نه با این شدت. همش هم می‌گفت بعد از ازدواج که مطمعن شم مال خودمی دیگه خیالم راحت بشه اینجور اذیتت نمیکنم اما همش دروغ بود.

شوهره من میگه کیف میکنم نوکریتو میکنم بانو 😐

میگه فکر کن برده خریدی، هرخوراکی. دوسداری بگو میخرم لباس و اینجور چیزارو بیخیال شو فقط 😂لباسو سالی یبار میریم خرید عید اونم خیلی چیزا یادم میره

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
 این حرفارو اگه اول ازدواج بزنین خوبه نه بعد چند سال

گفتم نه ساله دارم میگم.

دوران نامزدی منو با این حرفا خام میکرد که چون ازت دورم روت حساسم. وقتی مال خودم شی دیگه قضیه فرق داره.

اما بعد ازدواج بدتر شد.

مثله شوهره منه😞

تا همین دو هفته پیش حتی  نت نداشتم فک میکرد الان کو باهاش چه کارا میکنم یا جنبشو ندارم .یا دیگه تحویلش نمیگیرم .

با هزارتا بدبختی گذاشت فقط واتساب نصب کردم و نی نی سایت که دیگه نصب نمیخواد هست دیگه .😞😞😞

الان این چیش به فکر بودن داشت؟ اینکه منو زندانی کرده؟

خب شما تصورت ب اینه .‌‌‌...من ک هنو چن روزه زایمان کردم شوهرم میگ پیاده برو و بیا.خیلی خوبه؟انقد کمردردم کمرم قفل میش ب فکرم نیس....

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
اینجور که بهش نگی بری خیلی خطریه

الان زنگ زد گفت حالت بهتره. گفتم نه حالم خوب نیست و نمیتونم بمونم منتظر تو خودم دارم میرم دکتر...

چنان بی اعصاب بازی در آورد که بیا ببین. گفت پاتو بزاری بیرون کاری میکنم که از کرده ات پشیمون بشی ... 

لباس پوشیده نشستم رو تخت. جرات هیچ غلطی رو هم ندارم.

2706