2137
2106

واکسن زدم دوروزه ،الان به شدت گیج و منگم ...یه حالتی انگار نمیدونم خوابم یا بیدارم 

خیلی حس بدیه 

طبیعیه ؟🙄🤔🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

چیکار کنم رفع بشه ،به شدت اذیتم 

بیدار

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

با دست چپ بزنم؟؟😂😂

من کنت مولاه فهذا علی مولاه                                          میشه برای رسیدن به هدفم دعا کنی🌌⚡الهییی روزی برسه جشن فارغ‌التحصیل بگیرم و عکس ها رو براتون تو تاپیک بزارم🥰❤

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

من اینجوری نشدم باید اکتیو باشی آب زیاد بخور

من کنت مولاه فهذا علی مولاه                                          میشه برای رسیدن به هدفم دعا کنی🌌⚡الهییی روزی برسه جشن فارغ‌التحصیل بگیرم و عکس ها رو براتون تو تاپیک بزارم🥰❤

👋🏻👋🏻👋🏻 بیاااا

عه مثل ایکه بیداری 

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   ❌پروفم خودمم کپی ممنوع❌
چه واکسنی زدی؟ چه جوری تحمل میکنی  من حالم خیلی بده

سینوفارم

منم خیلی خرابم

امروز نتوستم حتی آشپزی کنم شوهرم از بیرون غذا گرفت

𝑌𝑜𝑢𝑟 𝐸𝑥𝑖𝑠𝑡𝑒𝑛𝑐𝑒 𝑖𝑆 𝑎𝑡𝑡𝑎𝑐𝒉𝑒𝑑 𝑇𝑜 𝑚𝑦 𝐿𝑖𝑓𝑒‌‌‌‌‌وُجُودِتٓ سَنجٓاقْ شُدِهِـ بِه زِندِگیٓم🤵🏻🖇
راحت باش😅

ن عزیزم شوخی کردم🤪

2050
روزی هشتصد تا لیوان آب میخورم من ... ولی نمیشه اکتیو بود اخه  راه میرم ...میرم تو دیفال😅

خوبه ولی کسل نباش

2183
خوش به حالت 😅😅😅😅 من باید شام درست کنم ....فک کنم به جا پیاز ..سیب زمینی رنده کنم بریزم 😅

😁😁من که دیگه تعطیل

𝑌𝑜𝑢𝑟 𝐸𝑥𝑖𝑠𝑡𝑒𝑛𝑐𝑒 𝑖𝑆 𝑎𝑡𝑡𝑎𝑐𝒉𝑒𝑑 𝑇𝑜 𝑚𝑦 𝐿𝑖𝑓𝑒‌‌‌‌‌وُجُودِتٓ سَنجٓاقْ شُدِهِـ بِه زِندِگیٓم🤵🏻🖇

دوز دومم دو روز دیگس

از الان تو غصه ام...

با افتخار یه دختر چادری ام😄✌️یه دختر آبی💙 #پروازی_ام 👐✌️از جنس پاییز و مهر و مهربونی😉❣️عاشق کتاب و شعر و آهنگ...🎼💫احساساتی و لجباز🌌شنبلیله سارا😍 تابونک خواهریم👀💔دختری که عاشق خرید و بارونه🍃🍁😁کمی بداخلاق و مغرور✌️👸عشششققق دوستاش😍😂کاراته کار و گیتاریست...😎💙
با دست چپ بزنم؟؟😂😂

😅😂😂ن با راست بزن

وزن شروع:۵۵. وزن هدف:۴٠. با تاپیک بامداد خمار و سرگروه عزیزم سمیه جون حتما میتونم😊💪💪💪💪تو نباید بخوای که لاغر باشی، تو باید بخوای اندام متناسب و سالم داشته باشی. باید تلاش کنی، بلند شو و ورزش کن.     وزن شروع:55. 🔓  هدف اول :50. 🔐   هدف دوم :45.  🔐  هدف سوم :40 🔐  قد:۱۵۰. 🔔 وزن الان:۵۳