2737
2734

بچه ها میشه ازتون خووهش کنم براش شده حتی یه صلوات بفرستید از طرف بچه های نی نی سایت خوشحال بشه،منم از خدا برای مامانای مهربونتون یه سادی غیر منتظره میخوام جوری ک از خوشحالی یه خبر اشک شوق بریزن

خیلی دلم برای مامان خوشگلم تنگ شده😔

دلم حرفای مادر دختری میخواد،وقتی یکی از مامانش حرفدمیزنه یا حتی میگه مامان انقد حسودیم میشه بعضی وقتا ک شوهرم نیس خونه گوشی تلفن بدمیدارم الکی باهاش حرف میزنم مامان میگم به یاد اون روزا ایکاش بود باهم میگفتیم میخنریدیم حتی بحث میکردیم ایکاش فقط بود😔😔😔😔

کاربری ۵ منه..لطفا انقد گزارش نزنیدالکی،یکم شخصیت و درک بالاداشته باشید مرسی

خدا بیامرزشون عزیزم

چرا فوت شدن😭

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامانم یه دفعه اسمونی شد بدون هیچی شب خوابید صب بیدار نشد رو دستای من😭اخرین صدا رو ازش توخانواده من شنیدم ای وای😭😭😭

خداوند رحمتشون کنه ان شاءالله 🤲

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
2738

خوش بحال شما خاطره خوشی دارین از مادرتون من هیچ خاطره خوشی از مادرم ندارم و وقتی میبینم چقدر دخترایی هستن که با مادرشون خوشن حسودیم میشه من هیچوقت این حس رو درک نکردم خوبه شما تا موقعی که مادرتون بودن این حسو درک کردین من هیچوقت نتونستم مثل خیلی از دخترا با مادرم خوش باشم عین دوتا غریبه بودیم الانم که کلا نیست هرچند قبلا هم بود انگار نبود الانم که رفت خدا مادرتونو رحمت کنه ولی بازم شکر کن جای من نیستی حداقل یه دوره ای با مادرت خوش بودی من هیچوقت این حس روتجربه نکردم

خوش بحال شما خاطره خوشی دارین از مادرتون من هیچ خاطره خوشی از مادرم ندارم و وقتی میبینم چقدر دخترایی ...

چرا؟

الان کجاست

فوت شد ۳ ساله . هرچند قبل اونم انگار یه ادم خشک و بی روح بود بعضی وقتها میگم شاید من بچش نبودم کاش ی ...

نگو عزیزم دلم ریش میشه هیچوقت نمیخوام کسی از مادرش بد بگه هررررررررررچی ک بود یه مادر  بود 

2706