2737
2734
عنوان

یعنی ی دونه ادم نبود ی چیزی بگه ؟

197 بازدید | 51 پست

بچه ها من بعد ۴ سال دوری از درس میخوام کنکور بدم و اینکه رشتم تربیت بدنی بود تو دبیرستان اصلا تاحالا ن کتابای تجربی رو خوندم ن انسانی رو 

الان از ی طرف میگم برم انسانی اولا خیییلی زود مطمعنم قبول میشم چون من حفضیاتم عالیه بر عکس ریاضی و اینام  ن خرج انچنانی داره ن استرس و سختی داره انچنانی  ک فرهنگیان اسمم بیاد 

اما از اونطرفم با تموم سختی های درسای تجربی و خرج برا معلم خصوصی و استرس    ریسک رسیدن یا نرسیدن بهش و اینا فقط و فقط دلم ته دلم و آرزوم فقططط پزشکیه  هررررر کاری میکنم نمیتونم  حس میکنم حتی معلمم بشم ته دلم تا اخر عمر با پزشکیه و عذاب وجدان دارم و از خودم راضی نیستم 

چیکار  کنم دو دلم 😔

...

هردوک خوبه

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انسانی

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2728
2738

با استفاده از توانایی هات که گفتی برو انسانی البته اگر اراده و پشتکار قوی داری واهل خر زدن هستی با عرض معذرت برو تجربی کار نشد نداره فقط تلاااااش میخواد 

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همون انسانی بهتره. اگ ریاضیاتت خوب نیس انسانی برو حتمن

پس با این حس عذاب وجدانم چیکار کنم ؟ من همششش دلم میخاد پزشک یا ی چیزی مث پزشک شم ک هم پول زیادی داشته باشه و بیشترررررر جایگاه اجتماعیشو دوست دارم 

...

من میخوام رشته ام اگه خدا کمک کنه بزنم تجربی 

اگه بخوایم میتونیم من نمره هام از 18به بالاست یعنی ریاضی وعلومم تا حالا از این پایین نیومده 

همه رشته ها سختی خودشون رو دارن 

ولی تجربی یه کوچولو سخت تره 

ببخشید یه سوال داشتم برای اینکه تجربی بزنم فقط باید ریاضی وعلومم از همه درسام بهتر باشه؟ 

بعد که رشتمو زدم تجربی باید چه کتابایی بخونیم؟؟ 

پس با این حس عذاب وجدانم چیکار کنم ؟ من همششش دلم میخاد پزشک یا ی چیزی مث پزشک شم ک هم پول زیادی داش ...

منم اینجور فک کردم رفتم تجربی.

ولی خوب الان که بهش فک میکنم هم باید پول داشته باشی هم خیلی استعداد و تلاش

چند سالته؟اوضاع مالیتون اگه خوبه توانایی خریدن کتاب و .. داری برو تجربی

[[خُودِت بآش،اَگِه هَم نیستی نَگُو کآش]]
من میخوام رشته ام اگه خدا کمک کنه بزنم تجربی  اگه بخوایم میتونیم من نمره هام از 18به بالاست یع ...

منم معدلم ۱۹ و ۹۲ بود ولی خوب در کللل استعدا ریاضیم و اینام خوب نیس    اره ریاضیت مهمه خب باشه راحت تری  و کتابای عمومی ادبیات عربی و دینی و زبان   و تخصصی زیست  شیمی و ریاضی و فیزیک 

...
منم اینجور فک کردم رفتم تجربی. ولی خوب الان که بهش فک میکنم هم باید پول داشته باشی هم خیلی استعداد ...

از لحاظ مالی زیاددد مشکل ندارم اما معلمی میخام ک لحطه ب لحظه نکته ب نکته کنارم باشه و کمکم کنه اخه اصلا مدرسه نرفتم  ک معلم اینجوری پیدا نمیشه

...
2706