2737
2734

من شون میزنم روش نوشته بدون  الکل

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الکل نه آلومینیوم

همون اونم نداره

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2738
ترکیباتش ی چچک کن ببین الومینیوم نوشته داره یا نه

همون موقع که خریدم گفتن نداره

البته ایرانی نیست

آهای فلک که گردنت از هممون بلندتره به ما که خسته ایم بگو خونه ی باهار کدوم وره؟
من كيو وي ميزنم عزيزم منتها كيو وي علاوه بر آلومينيوم بو هم نداره من دوست داشتم عطر داشته باشه لطفا ...

من خیلی راضیم عکسشو گذاشتم

آهای فلک که گردنت از هممون بلندتره به ما که خسته ایم بگو خونه ی باهار کدوم وره؟
همون موقع که خریدم گفتن نداره البته ایرانی نیست

باشه ممنون پیدا کنم میخرم 

چون شون ک ایرانیه و گفتن واقعا از محصولاتش راضی نبودم

💓Shمن شب تارمو تو هم شدی ماهمو💓R 
من كيو وي ميزنم عزيزم منتها كيو وي علاوه بر آلومينيوم بو هم نداره من دوست داشتم عطر داشته باشه لطفا ...

بو برام مهم نیست من با مام صابونی رکسونا کیست سینه پیدا کردم سابقه سرطان سینع داره مادرم شدیدا باید حواسم باشه ب اینچیزا 

💓Shمن شب تارمو تو هم شدی ماهمو💓R 
2706