2733
2734
عنوان

اگه بدونید کسی دشمنتونه، اما در ظاهر دوست (خواهرشوهر)

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با تجربه داشتن هشتا خواهرشوهر اینجوری!!! ک بزرگه دوتا نوه داره و ازینکارا با من میکنه بهت میگم که، تنهااااا راه ندیده گرفتنشه، خودش دست برمی‌داره دیگه 

من همه راها رو رفتم این استوری و... تهش ب جنگ دعوا ختم میشه. اینام هر استوری منو ب ننشون گزارش میدادن خودش ک اینستا و تلگرام نداره دختراش با چندتا دروغ و آب و تاب براش تعریف میکردن 

“ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.”🌹(22- نور)
بگو چه خوب خوش بگذره خوش باشین بعدش این حرفی که بت زده برو به شوهرت نشون بده بگو ببین میخاد منو بسوز ...

شوهرم اصلا توجه نمیکنه، میدونه خواهرش احمقه

مثلا همش میخاد بمن بفهمونه ما خوشبخت نیستیم، 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
2731
آخه اون میره بیرون، استوری میزاره، زیرش مینویسه با خانواده و داداشم،  بعد میاد بمن پیام میده د ...

بگو وظیفشه نوش جونت، خوش بگذره 

دیگه دهنش میبنده و چیزی نمیگه 

“ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.”🌹(22- نور)
2738

به نظر من اصلا اهمیت نده اصلا استوری هاش رو نگاه نکن بزار بفهمه برات مهم نیست دیگه خودش هم دست برمیداره اگه بهت پیام داد یا جوابش رو نده یا بگو خوش به حالت همین

خدا جونم ازت ممنونم به خاطر همه چی خیلی دوستت دارم 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
عزیزم خیلی داری کار اشتباهی می کنی اصلا نزار چیزی از زندگیت بفهمه آخه استوری دیگه چیه؟؟استوریهای اون ...

آخه گاهی منم میخام اون بسوزه، 

تا 1 ماه نمیخام بدونن بچم دنیا اومده، چون دوران استراحتمو خراب میکنن، بعد از 1 ماه استوری میزارم 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
آخه اون میره بیرون، استوری میزاره، زیرش مینویسه با خانواده و داداشم،  بعد میاد بمن پیام میده د ...

این روانیه 😂😂😂 مثل خواهر شوهر خودم 

منم خوب حرص میدمش ولی در کل هر جا باشه من نمیرم باهاش هم رابطه تلفنی و پیامک ندارم کلا دلم نمی خواد ببینمش .هر جا هم باشه چیزی بگه خیلی رک بهش جواب میدم . استوری هم منم میزارم راجب آدم های فضول و کسایی که تیکه میندازن مبینه هیچی نمی گه😂😂.

تو هم بی‌خیال باش فقط شوهرتون سمت خودت بکش دیگه کاری به کارش نداشته باش

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹
شوهرم اصلا توجه نمیکنه، میدونه خواهرش احمقه مثلا همش میخاد بمن بفهمونه ما خوشبخت نیستیم، 

تو فقط رابطت رو با شوهرت مستحکم کن اصلا چرا استوریاشو میبینی و دنبال میکنی ؟ اگرممیخای بس.زونیش ببین با کیا تو فامیل لجه با هموناکانکت شو

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
چقد عقده ای و بچه ست خواهرشوهرت. خیلی ازش فاصله بگیر. اصلا استوری هاشو نبین بعدم شوهرت چرا بدون شما ...

من نمیرم بخاطر اینکه قطع رابطه کردم، اونم سالی یبار میره برا اینکه حرفی نزنن وگرنه از همه کاراشون خبر دارم

2706