2137
2106

چیکار میکنید؟ 

مثلا کارهایی میکنه که به شما حرص بده، و شمارو تحریک میکنه از کارها و خوشی هاتون بهش بگید، بعدم همش تلاش کنه میونه تو و شوهرت نو بهم بزنه، 

مثلا میگه علی شما رو بیرون نمی‌بره ولی با ما دیروز تو باغ بود،! 

منم مجبور میشم وقتی میریم جایی یا کاری برام میکنه استوری کنم. 

بعدم میره به شوهرم میگه زنت فلان چیزو گذاشته تا حرص مامانو مارو در بیاره، 

(اسم شوهرم علی نیس مثال زدم) 

خیلی بیشتر از این چیزا هست 

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹

قطع

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

استوری گذاشتن در این شرایط کار خوبیه؟ خودم حس میکنم دارم بهش آتو میدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
قطع رابطه

رابطمون تلفنیه، ولی مثلا استوری میزاره با شوهرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هیچ وقت خوشی هات رو جا رنزن جز تحریک دشمنات و تلخ شدن زندگیت چیزی نداره برات با خواهرشوهرت هم مثل خودش باش رفتار کن 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2050
هیچ وقت خوشی هات رو جا رنزن جز تحریک دشمنات و تلخ شدن زندگیت چیزی نداره برات با خواهرشوهرت هم مثل خو ...

آخه اون میره بیرون، استوری میزاره، زیرش مینویسه با خانواده و داداشم، 

بعد میاد بمن پیام میده دیدی تورو نبرد مارو برد؟ درحالی ک دیروزش منو شوهرم رفته بودیم مسافرت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه اون میره بیرون، استوری میزاره، زیرش مینویسه با خانواده و داداشم،  بعد میاد بمن پیام میده د ...

بگو چه خوب خوش بگذره خوش باشین بعدش این حرفی که بت زده برو به شوهرت نشون بده بگو ببین میخاد منو بسوزونه حتی اگر بیرون هم رفتی جهت تلافی بش نگو کلا سکوت کن تا میتون ی ازش اتو بگیر پیش شوهرت خرابش کن 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

تو اینستا پیجش رو دنبال نکن،لغو دنبال کردن رو بزن وقتی ببینه تو نمیبینی بیشتر حرص میخوره و دیگه اینجور چیزا نمیذاره ،تلفناشم جواب نده یکی درمیون بعدم زود بگو غذام رو گازه و قطع کن سریع انقدر حالش گرفته میشه که نگو،واسه اعصابش رو خورد کردنم چیزی نذار در کل زندگی خودتو بکن بهش اهمیت نده

ادم نمیفهمه اومده نی نی سایت یا ختم صلوات
2183

چقد داستان و دعوا داشتیم سر اینچیزا یاد خودم افتادم. هیجوقت نمیبخشمش واسه اینکه اول ازدواجمونو تلخ کرد 😒😒😒 هرچند الان خوب شده ولی خوشی های اول ازدواجمونو خراب کرد...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من با تجربه داشتن هشتا خواهرشوهر اینجوری!!! ک بزرگه دوتا نوه داره و ازینکارا با من میکنه بهت میگم که، تنهااااا راه ندیده گرفتنشه، خودش دست برمی‌داره دیگه 

من همه راها رو رفتم این استوری و... تهش ب جنگ دعوا ختم میشه. اینام هر استوری منو ب ننشون گزارش میدادن خودش ک اینستا و تلگرام نداره دختراش با چندتا دروغ و آب و تاب براش تعریف میکردن 

بگو چه خوب خوش بگذره خوش باشین بعدش این حرفی که بت زده برو به شوهرت نشون بده بگو ببین میخاد منو بسوز ...

شوهرم اصلا توجه نمیکنه، میدونه خواهرش احمقه

مثلا همش میخاد بمن بفهمونه ما خوشبخت نیستیم، 

1
5
10
15
20
25
30
35
40