2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ادامه بدی که چی بشه؟

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2720
2714
برم سرکار

به همین لیسانس هم میتونی بری سرکار خودت رو معطل تحصیلات تکمیلی نکن

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

ادامه بده شاید باز کار خوب پیدا نکنی ولی تجربه  و درس های  زندگیت‌ زیاد میشه ارشد  یه دید دیگه‌ از تحصیل و زندگی بهت میده  و اطلاعات  مفیدی و بدست میاری در کنارش میتونی بری کار کنی  مگه‌ چند روز در هفته کلاسه‌ یا حتی بری دوباره کنکور بدی... پیشنهاد من‌ هر دو کنکور هست هم  ارشد هم  تجربی‌ 

تلاش کن‌ ببین‌ به کدوم‌ میرسی خدایی نکرده دو فردا دیگه نگی اینجا نشد کاش اون یکی میشد

خوب میخوای چکار کنی

من تصمیم گرفتم که انشاءالله رشته ی خودموارشدادامه بدم وداوطلبانه برم توی یه بیمارستان سرکار،،من عاشقانه کارکردن توی این محیط رودوست دارم ،اونقدی ک کادردرمان میبینم بغض میکنم،،هنوز نفهمیدم واقعا قسمتم نبود یااندازه کافی تلاش نکردم ک همون موقع قبول بشم😕الان احتمال زیادهمین کارومیکنم 

2706