2137
2106

دو سه روز پیش تاپبک زدم گفتم چی شده کمکم کنید برید بخونید

چت دیشبشون خودم باعث شدم که چت کنن اه لعنت به من

ی استوری گذاشتم گفتم خجالت بد نیست تفریحی بکشید

بعد عمش دیده بود 

دیشب به همسرم پی داد گفت با خانومت قهر کردی سر اون پیاما (جریانش مفصله)  

گفت ن گفت برای چی رفته 

گفت واسه عمل پدرش رفته 

خلاصه یکم حرف زدن چیز خاصی نگفتن.....  تا اینجا که گفت من برم همسرم گفت کجا گفت برم توام به کارت برس 

همسرم گف من تازه اومدم خونه ولو شدم شما کار نداشته باشی منم ندارم 

دیگه هی حرف زدن هی حرف زدن.. بهش میگفت حالم بده فلان به همسرم 

بعد یهو ی عکس تا تاب بهش داد وقتی داد من فقط قلبم داشت از جاش کنده میشد مثل مرده شده بودم 

همسرم گفت چقد خوشگلی 

باز عکس داد 

گفت ی چیزی بگم ناراحت نمیشی گفت ن گفت نزدنت اینقدر خوشگل موندی ووووو 

دارم آتیش میگیرممم 

همسرمم عکس بهش داد از خودش بعدم دیگه خدافظی کردن 😔😔

با مشاوره حرف زدم  از این تلفنی ها گفت خودتون اذیت نکن فلان

اذیت نکن خودتو

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

عمه ها سایشون کم بود رو زندگی برادرزاده هام افتادش😐😒

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

wth? 

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

حالا با دوستم با داداشم ی فکری کردیم که من عکس عمشو بفرستم توی گوشیش بعد از طرف خودم پاک کنم بعد توی گالریش ببنیم  بعدش دعوا کنم هرچی هستو بهش بگم چرا داره اینطوری مبکنه با عمش این خودش ی نوع خیانته 

من دوشنبه میرم پیش همسرم من دوسش دارم امااااا 😔😔😔

2050
2183

از نظر عادی نمیاد برخلاف خیلی از دوستانی که میگن وااااا عمه اشه

از نظر من یه حریمی بین آدما هست عکس با تاپ و تعریفای این مدلی به عمه و برادرزده هیچ معنی برام نداره

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭