2737
2734

طب سنتی

زمان میبره ولی عالیه

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای کم کاری تیروئید سعی کن غذاهای دریای رو هفته ای یکبار مصرف کنی. ماهی و میگو منظورمه حالا هر کدوم رو که دوست داری یا هزینش برات مناسبه.

من مصرف ماهیم میاد پایین tsh ام میره بالا.

کبد چرب هم ورزش لازم داره. و قرص لیورگل.  و همینطور تازه خوری نه همه چیز رو فریز کنی بعد بخوری. و اینکه مصرف سرخ کردنی رو باید محدود کنی.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین طب سنتی که فقط وقت تلف کردنه الان یعنی بی تاثیر نیستنا اما پیشرفت مریضی زود زیاد میشه حالا برای تیروئید که خودم رفتم تحت درمان دکتر امیر طاهری که فوق تخصص گوارش هم هستن برای کبد چرب اینا هم باید دکتر گوارش بری دیگه دارو میدن ولی چون گرید متفاوته و علت هاشونم باید بررسی بشه نمیتونی همینجوری الکی یه قرص معرفی کنن بخوری ولی خیلی دکتر خوبیه مشاوره انلاینم داره میتونی انلاین ازشون راهنمایی بگیری

2738