2703
2553
عنوان

ارشد علوم شناختی

1221 بازدید | 11 پست

سلام‌کسی هست ارشد علوم شناختی یا دکتری‌علوم‌اعصاب‌شناختی‌باشه‌اینجا؟

استعداد درخشان اسمم‌پذیرفته شد

مسئول زنگ زد پرسید‌علوم‌تربیتی‌یا شناختی؟

منم چون شناختی‌دوس‌داشتم‌از‌استادمم‌پرسیدم‌ 

باتوجه ب بازار کار خصوصی اینو انتخاب کردیم

الان استرس دارم

نوشته بودم دو روزه فهمیدم مادر میشم و من الان مادر یه دختر گوگولی ام عااااشقشممم🥰😍😍 اورژانسی سزارین شدم…مشکل جسمی اش ب کنار دارم با افسردگی پس از زایمان دست و‌ پنجه نرم میکنم🫤😣امان امان آی امان قینانالارین الینن 🤪🤪 تازه دو روزه فهمیدم دارم مامان میشم🥹 دعا کنین سالم باشه و بدنیا بیاد🌸😍

اگر کسی این رشته رو‌خونده

میشه راجب منابع و‌کنابایی ک‌درطول‌ ارشد میخونیم اطلاع بده؟

استرس‌گرفتم

چون شرایطم مث کارشناسی نیس،متاهل شدم و سرکار میرمو…

نوشته بودم دو روزه فهمیدم مادر میشم و من الان مادر یه دختر گوگولی ام عااااشقشممم🥰😍😍 اورژانسی سزارین شدم…مشکل جسمی اش ب کنار دارم با افسردگی پس از زایمان دست و‌ پنجه نرم میکنم🫤😣امان امان آی امان قینانالارین الینن 🤪🤪 تازه دو روزه فهمیدم دارم مامان میشم🥹 دعا کنین سالم باشه و بدنیا بیاد🌸😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری استعداددرخشان قبول شدی؟منم الان ک کارشناسی هسم رتبه اولم یعنی جزو استعداددرخشان حساب میشم؟

جز‌۱۵درصد اول بودم و تا پایان ترم شش معدلم بالای ۱۷بود 

2720
اهاممنون حتماباید۶ترم معدلت بالای ۱۷باشه؟اخه من مهندسی هستم درسامون خیلی سخته یکی دوترم این بین ۱۶وخ ...

نه حتما نه

باتوجه به وضعیت‌کلاس‌متفاوته

باید جز ۱۵٪‌اول‌کلاس‌باشی؛گوگل سرچ‌کنی کامل‌میاره

نه حتما نه باتوجه به وضعیت‌کلاس‌متفاوته باید جز ۱۵٪‌اول‌کلاس‌باشی؛گوگل سرچ‌کنی کامل‌میاره

دانشگاه علوم شناختی کجا رفتی؟؟؟ من میخوام موسسه علوم شناختی دانشگاه تهران برم... گرایش رسانه... الان فهمیدم یه سال در میون پذیرش داره... 

2714
دانشگاه علوم شناختی کجا رفتی؟؟؟ من میخوام موسسه علوم شناختی دانشگاه تهران برم... گرایش رسانه... الان ...

من شهید مدنی تبریز

گرایش‌روانشناسی‌شناختی

فقط بگم‌اگر رشتتون انسانیه خیلی سخت میشه براتون

برا من که خیلییی سخت شده