2726

سلام از ساعت ۱۱ ظهر قورمه سبزی گذاشتم ؛ همش آبش تموم میشه ؛ آب میریزم ولی هربار که آب میریزم طعمش میپره

چیکار کنم؟ باور میکنین یه بار آبش بخار شد یه لیوان آب جوش ریختم طعمش پرید دوباره پیاز سرخ کردم گوشت سرخ کردم ریختم رو خورشت یا دوباره آب ریختم باز بخار شد لیمو انداختم وای ضلله شدم یکی به دادم برسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو ی قابلمه بزرگتر درست کن آبشو ب اندازه بریز و زیرشو هم کم کن...سری بعد😬🙄

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇
2728

از اول آبش رو اندازه می کردی قورمه سبزی سه ساعته می پزه چرا اینهمه رو گاز مونده که خشک بشه؟

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.

چیکار داری میکنی عزیزم؟! 

سعی کن وقتی غذا میپزی یه ویدیویی فیلمی بذاری جلوت 

غذارو عین اون بپزی

برای قرمه سبزی یه قابلمه ترجیحا متوسط برمیدارن ابجوش فقط یکبار میریزن شعله کم درشو کیپ میکنن 

حدودن دو الی سه ساعت همه مواد میپزه و تموم

در قابلمه باز نباشه شعله کم باشه

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور ... 🌸

از ساعت ۱۱ تا الان رو گازه؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
از اول آبش رو اندازه می کردی قورمه سبزی سه ساعته می پزه چرا اینهمه رو گاز مونده که خشک بشه؟

دعا کنین بد طعم نشه 

آخه بعضیا میگفتن قورمه سبزی چند ساعت باید رو گاز باشه

2706