2737
2734
عنوان

عکس همین الان گربه من🐈🐈🐈🐈🐈🐈

370 بازدید | 32 پست

سلام خوشکلاااا

یه بچه‌ گربه‌‌چن روزیه میاد حیاط من و میوووو میوووو میکنه و گرسنشه،،

بهش آب و نون دادم نخورد

کباب لقمه حاضری ازاونا ک سوپر ها دارن دادم نخورد 

سویا نخورد

تخم مرغ خام شکستم گذاشتم تو یه پلاستیک جای پنیر بود اونم نخورد 

الان بهش شیر دادم خورد 

دیگه چیا بدم میخوره بنظرتون؟؟؟؟

گناه داره 

عکس کو😑

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عسک

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇
2731

آخی چه گوگولیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
2738
2706