2726
عنوان

با این مقدار پولم چ تصمیمی بگیرم؟

104 بازدید | 11 پست

من خیلی دوست دارم بینیم رو عمل کنم و 20 میلیون میتونم جور کنم اما از طرفی بیکارم و کارای الان جوریه ک بیگاری تا کار.

بهترنیست برم با پولم مدرک ارایشگری بگیرم و با مدرکم وام اشتغال ک به زنان خودسرپرست میدن بگیرم و  آرایشگاه بزنم؟

به راهنماییتون نیاز دارم

باور کنیم که چیزی به عنوان انتقاد سازنده وجود ندارد... انتقاد و شکایت دوستان را دلسرد و ناامید و دشمنان را به لجاجت وادار میکند. از امروز متعهد شویم نه از خود نه از خدا و نه از دیگران  و نه از طبیعت گله، شکایت و انتقاد نکنیم و فقط سپاسگزار پروردگارمان بابت داشته هایمان و خدمات دیگران باشیم:)

ارایشگاه بزن

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط آرایشگری میخوای؟ 

چه کار دیگه ای میتونی انجام بدی؟ 

بستگی به علاقه و توانایی و محل زندگی هم داره که جواب بده کارت

♥️💚💜فقط‌ تویی که میتونی خودتو نجات بدی💜💚♥️
2728

درسته کارای الان بیگاری هس ولی وقتی بشینی توخونه و پولی درنیاری و مصرف کننده باشی همون پول کم هم نداری

این چیزیه بخودم ثابت شده و بهتره تاقبل اینکه به شغل ایده آلت برسی بیکار و بی پول نمونی

و شرایط طوریه که هیچکس سرکار خودش نیس کم پیش میاد

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
فقط آرایشگری میخوای؟  چه کار دیگه ای میتونی انجام بدی؟  بستگی به علاقه و توانایی و محل ز ...

چیزی به ذهنم نمیرسه ، حس میکنم شاده و علاقمند شم

باور کنیم که چیزی به عنوان انتقاد سازنده وجود ندارد... انتقاد و شکایت دوستان را دلسرد و ناامید و دشمنان را به لجاجت وادار میکند. از امروز متعهد شویم نه از خود نه از خدا و نه از دیگران  و نه از طبیعت گله، شکایت و انتقاد نکنیم و فقط سپاسگزار پروردگارمان بابت داشته هایمان و خدمات دیگران باشیم:)
اگر بینیت خیلی بده برو بینیتو عمل کن بعد با فراغ بال و حس خوب برو دنبال اهداف دیگت اما اگر بینیت خوب ...

خیلی بد نیست ولی عمل لازمه، 25 سالمه فراغ بال ندارم

درسته کارای الان بیگاری هس ولی وقتی بشینی توخونه و پولی درنیاری و مصرف کننده باشی همون پول کم هم ندا ...

درسته حرفات