2726
عنوان

مطمعنم‌ داره بهم خیانت میکنه

1688 بازدید | 102 پست

شوهرم قبلا با یه زن سن بالا (همسن مادرش تقریبا) دوست شده بود در حد چت و اینا که گردن نگرفت و گفت من به منظور پیام نمیدادم 

الان چند وقته دوباره مشکوک شده موبایلش رو قایم میکنه ، رمز گوشیشو عوض کرده ، بازدید واتساپم مخفی کرده

چی کار کنم؟ 

رایگان بگیر آدان بابا.بچه ها این سایت یک سایت فروش آنلاین هست که برای اینکه مثل دیجی کالا جا بیفته، اومده یه جشنواره محصولات رایگان زده که شرط دریافت اون محصولات اینه که لینکه اون محصولی که میخوای رایگان دریافت کنی،تعداد مشخصی رای بگیره و برای شرکت توی اون رای گیری باید وارد لینک بشی و بعد شمارت وارد کنی که کد برات بیاد و بعد کد رو وارد میکنی و وارد برنامه(یا سایتش) میشی و بعد روی کمک به دوست میزنی تا رای ثبت بشه

لطفا بهم رای بدید منم بهتون رای میدم

سلام دوست خوبم😊
https://adanbaba.shop/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=404046

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیچی اگه میخوای زندگیتوو نگه داری زیاد پاپیچش نشوو...به روش بیاری روش باز میشه..

اگه ثابت کنی بهت خیانت میکنه ...حرمتا میره و نمیتوونی همدیگرو تحمل کنین و میپاشه...مگه اینکه بخوای جدا شی...

کاربر قدیمیم
هیچی اگه میخوای زندگیتوو نگه داری زیاد پاپیچش نشوو...به روش بیاری روش باز میشه.. اگه ثابت کنی بهت خ ...

اخه خیلی حرص میخورم ، توان طلاق ندارم 

بعد اون بره خوش بگذرونه من اینجوری حرص بخورم ، بخدا کتف چپم گرفته سکته نکنم خوبه

نمیدونم ، فک نکنم اخه جایی ندارم که برم😢😢

اگه قصدت جداییه که مدرک جمع کن ازش که وقتی گفتی نتونه بزنه زیرش 

ولی اگه نیست ...با یه مشاور صحبت کن 

چون واقعا سخته تحمل این رفتار ، شاید بشه یک جوری درستش کرد

Cheers to me 🥂                                                         عاشقِ خود شدن شروع یک زندگی رمانتیکِ مادام العُمر است ...💙
2706