2726

سلام دوستان.من ۳۲سالمه وهمچنان جوش زدن صورتم متوقف نمیشه. درطول ماه همینجور جوش میزنم.نمیتونم برم دکتر پوست

میخوام راکوتان مصرف کنم بلکه ازین جوشای لعنتی خلاص بشم. پوستمو داغون کردن

چیزی که میخوام بدونم اینه که شماها چه مارکی و بچروشی مصرف کنید؟ و چطور جواب گرفتید؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

لطفا بسادگی دل نشکنید.لطفا

منم‌سه ساال مصرف کردم  هم تحت نظر پزشک هم حتی سرخود چون فک میکردم بی دلیله جوشام یبار رفتم دکتر زنان و مشکلم کاملا هورمونی بود و کیست و اینا با قرص ضدبارداری یه دونه هم درنمیارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راکوتان بدون تجویز پزشک خطر داره گلم

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2728
منم‌سه ساال مصرف کردم  هم تحت نظر پزشک هم حتی سرخود چون فک میکردم بی دلیله جوشام یبار رفتم ...

من مشکل هورمون هم داشتم قبلا ولی اصلا ربطی نداشت بجوشام.کامل درمان کردم.بازم جوش داشتم. باقرص ضدبارداریم فرقی نکرد. والانم نمیتونم قرص صدبارداری بخورم کلا تهوع میگیدم حتی خارجیش. 

عزیزم من ۴ ماه و نیمه میخورم  ۳ ماه هر روز الان یه روز در میون کل جوشام رفته یونانی شو مصرف م ...

عزیز دل میشه بگی جوشات درچه حد بود؟ واینکه چه دوزی مصرف کردی؟ تحت نظر پزشک بودی؟ ولطفا عکس فرصتو بده ممنونم.یااسمشو کامل بادوزش بگو

عزیزم بدون تجویز پزشک نخور خطرناکه، باید تحت نظر پزشک درطول درمان همش ازمایش بدی کبد و کلیه‌ت چ ...

آخه دکترا هم بحرف آدم گوش نمیکنن که الان برم کلی چیزو روم امتحان میکنه بعد تازه میرسه به راکوتان

آخه دکترا هم بحرف آدم گوش نمیکنن که الان برم کلی چیزو روم امتحان میکنه بعد تازه میرسه به راکوتان

بهرحال بنظرم خودت مصرف نکن عوارضش خطریه. من دکتر برام نوشته ولی نمیخام بخورم😂

وای اصلا اصلا همچین کاری نکن

حتما باید قبلش آزمایش بدی حتی شاید سونوگرافی هم لازم باشه 

دکتر باید بگه چند تا بخوری . 

اصلا سرخود اینکار رو نکن

راکوتان خطر ناک ترین داروی پوسته 

اگه لیزر میکنی که اصلا نخور

عزیز دل میشه بگی جوشات درچه حد بود؟ واینکه چه دوزی مصرف کردی؟ تحت نظر پزشک بودی؟ ولطفا عکس فرصتو بده ...

من جوشام وحشتناک بود عزیزم 

اره زیر نظر پزشک هستم 

یک تو تا ابد♥️♾  #آرامش_قلبم ♡حُسینم♡
عزیز دل میشه بگی جوشات درچه حد بود؟ واینکه چه دوزی مصرف کردی؟ تحت نظر پزشک بودی؟ ولطفا عکس فرصتو بده ...

عزیزم الان پیشم نیست برات از نت عکس گرفتم

یک تو تا ابد♥️♾  #آرامش_قلبم ♡حُسینم♡
2706