2137
2106

https://uupload.ir/view/img_20211018_160918_984_wi3f.mp4/

ملیسا کیانی ....اینستا رقصشو میزاره ـینی کششششششته مردشن مردا...ا توکانال رقص دیدم گداشته بودنش و سرش دعوا بود دخترا میگفتن اه اه چیه مردا میگفتن چقددددد فلانه به به چه چه ،یکی ازاینا داشتیم نمیمردیم ک ...

ینی انقققققققد تعریف داششششششت اندامش..چن نفرم میگفتن خواستگاری میریم میبینیم ننمون شلنگ اتش نشانی انتخاب کرده..ازاینا بود ک میگرفتیمو بچه هم داشیم...

انقد حرص خوردم

ینی واقعا اینهمه باسن بزرگ طرفدار داره.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خاک توسرم ک لاعر کردم ...

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜

😑نو کامنت

تک درختم سوخت بذار جنگل بگا بره°•°•°•°•°•°•°           ☠             نچرخی دنیا بااین چرخیدنت¤            •میبینمو کاری ندارم °°° میدونمو حرفی ندارم•               •Nikasha•    🦢                                                                  °خسته صدا°                🦄                          هرچی سعی کنی تو چشم نباشی بیشتر جذبت میشن....🐈‍⬛                                                                          تک مارالتم گل    💊                ●    مگ کلاغ میتونه ادا عقابو درار      ☠               دریا ب اون بزرگی ک با ی سگ نجس نمیش جونِ دل     جنگلی ک شیر نداشته باش کفتاراش میشن سلطاااان                         #Nice                                           https://secretmessage.timefriend.net/16332808072419

لشششششش))))))((((((!!!!!😐😐😐🖖

یه مازندرانی باتعصب😎🙌 و یک دائم التعلیقی😐   یه جوری میگین کوالا فقط میخوره و میخوابه انگار مثلا گوسفند 5 صبح بیدار میشه یه چایی تلخ میخوره تا شب میره سر دکل نفت😂با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت😂  ﺗﻮ ﻓﯿﻠﻤﻬﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ... ﺯﻧﻪ …... ﺑﺎﺭﻭﺳﺮﯼ ﻭ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﻣﯿﺮﻩ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🙄ﻣﺮﺩ ﻫﻢ ﺭﻭ مبل ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🤨ﺗﻮقسمت ﺑﻌﺪﯼ ﺯﻧﻪ ﺣﺎﻣﻠﺴﺖ😶😧ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﮔﺮﺩﺍﻓﺸﺎﻧﯽ اسلامی ﮔﻮﯾﻨﺪ👍😂****یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .واسه حرف همچین مردمی زندگی نکنیم!!!!!بایدتوی خاورمیانه مُرد،بایدکشته شد!دایناسورهاهم روزی اهل خاورمیانه بودندهمینجا مُردندوتبدیل به نفت شدند. زمینِ خاورمیانه خوب بلداست ازکشته‌ها پشته بسازدوبعدازشان نفت بگیرد!ماهم دایناسورهای این زمانه‌ایم ...همانقدر پوست کلفت ،همانقدر ریقو !ما سوختن و سوزاندن را خوب بلدیم !برای همین ما درزندگیِ بعدیمان نفت خواهیم شد،نفت...کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒 اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون...اینم بگم اگر راجب هررر موضوعی باهاتون بحث نمیکنم دعوا راه نمیندازم فقط بخاطر دوستامه چون بهشون قول دادم😑

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

پسندِ مردای ایرانیه

تک درختم سوخت بذار جنگل بگا بره°•°•°•°•°•°•°           ☠             نچرخی دنیا بااین چرخیدنت¤            •میبینمو کاری ندارم °°° میدونمو حرفی ندارم•               •Nikasha•    🦢                                                                  °خسته صدا°                🦄                          هرچی سعی کنی تو چشم نباشی بیشتر جذبت میشن....🐈‍⬛                                                                          تک مارالتم گل    💊                ●    مگ کلاغ میتونه ادا عقابو درار      ☠               دریا ب اون بزرگی ک با ی سگ نجس نمیش جونِ دل     جنگلی ک شیر نداشته باش کفتاراش میشن سلطاااان                         #Nice                                           https://secretmessage.timefriend.net/16332808072419
2050
2183

چقد شکم داشت

باسنش هم خیلی زشت بود انگار ب زور داشت تکون میخورد از بس سنگین و گنده س

گروه تلگرامی دارم مخصوص فال تاروت، یک روز در هفته رو تک نیتی رایگان فال می گیرم اگر خواستید در خواست بدید     لطفا درخواست فال داخل سایت و صفحه ی خصوصی نکنید چون انجام نمیدم😘 

خدایی تعجب کردم اصن ازاون همه به به چه چه گفتنا

همیشم با لباس جذب میزاره کلیپ ...

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜