2733
2734
عنوان

پریا پارت 17زندگی واقعی من

734 بازدید | 16 پست

اونرورفتم خونه و به مادرم گفتم‌میخوام فردا بعدمدرسه برم‌خونه خاله .فرداش بعدمدرسه رفتم‌سمت خونه امیر درزدم و درو باز کرد گفتم عکسام و جلوم پاک کن برم گفت صبرکن‌الان‌میارم گوشیمو .رفت و گوشیش و اورد گفت بیا ببین پاک میکنم یکهو من و کشید توخونه .هیچکسم خونه نبود.خیلی ترسیدم فکرکردم میخواد باهام‌کاری کنه .اما نشست پیشم شروع کرد حرف زدن که دوستت دارم جراخیانت کردی مگه چکارکردم و این چیزا .گفتم دلم نمیخوادباهات باشم توزشتی (خیلی زشت بود دوستام همش این و بهم میگفتن)این وکه گفتم لجش گرفت گفت من زشتم حالا نشونن میدم .به زور اومد سمتم و گوشی و گذاشته بود روفیلم گرفتن .ازمون فیلم گرفت بوس کردن و دست زدن منم زورم بهش نمیرسید این فیلم شد چوبی توسرمن .ازاون روز زندگی من سیاه شد .اب میخوردم باید به امیرمیگفتم کلا همه کارم شده بود .تامیگفتم تموم کنبم تهدیدم میکرد .میگفت اخرم باید باخودم ازدواج‌کنی و من‌میخوامت و این‌چیزا .مادر امیر فهمیده بود.محیطم کوچیک بود من و میشناخت .مارو درحدخودشون نمیدونست(خیرسرش چیزیم نبودنا  شوهدمعتاد .مستاجر .زندگی معمولی .اماپرفیس و افاده بود)  توهمین تایپیک ادامه میدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدازمدتی ایرانسل و همراه اول اومد .امیربرای من یک گوشی k510خرید قشنگ یادمه ۱۳۰هزارتومن بودقیمتش یک خط ایرانسلم گرفت اما انتن نمیداد بایدجاهای خاصی وامیستادی تاانتن بده برای همین دوباره برام یک همراه اول ازادخرید ۹۰تومن  .ثبت نامش اون زمان ۳۵تومن بود ازادش ۹۰بود.تابستون بود و من‌تویک مغتزه کارمیکردم فروشنده بودم .خانوادمم فکرکرده بودن ازحقوقم خریدم .کل وقتم شده بودپیام دادن باامیر یکروز مادرش بهم زنگ زد و دعواکه دست ازسربچه من بردارشماسنی ندارید .میام به خانوادت میگم .منم خیلی ترسیدم و به تمیرزنگ زدم‌گفتم اونم رفته بودخونه بامادرش دعوا داداشش داشته پفک میخوره کل پفک و خورد کرده بوده روفرش و درحد بزن وبزن بامادرش ازاونجا مادرش شد دشمن‌خونی من (خداییش من مقصربودم که بامن دشمن شد)دبیرستان تموم شده بود و پدر من فوت شد روزهای بدی بودمنم زیادباامیرحرف نمیزدم و چت نمیکردم  اونم رفته بودبایکی دوست شده بوداومد مغازه گوشیش زنگ خورد قطع کرد .باززنگ خورد گفتم باید جواب بدی  مچش و گرفتم خیانت کرده بود.انقد بددهن بود که خدامیدونه  هرچی دهنش دراومد گفت و یکسری وسیله رو ویترین و شکست و رفت .منم رفتم سرخاک پدرم کلی گریه کردم خیلی سخت بود کسی ازت اتو داشته باشه و نتونی کاری کنی

2731

همینجوری ادامه دادیم‌و امیر همیشه درحال خیانت بود و تامن میفهمیدم تمومش میکرد .من احمقم میگفتم وای چقد دوستم داره که تامن میفهمم تموم میکنه باخودم نمیگفتم اگردوست داشت که خیانت نمیکرد .من دیگه ازترس فهمیدن امیرکلا فقط باامیربودم دیگه باهیچ پسری دوست نشدم .برای همین کم کم انقدعاشقش شدم درحد مرگ میپرستیدمش جریان برعکس شده همش من بهش زنگ میزدم .اما هیج جانمیذاشت برم خارج از محلی که زندگی میکردم .مثلا مسافرت نمیذاشت برم‌.خونه فامیلها میگفت نرو منم کیف میکردم چقدردوستم داره که نمیزاره برم و روم غیرت داره .امابعد از دوسال خسته شدم از خیانتهاش ازاخلاقش ازهمه چی. زمان سربازیش رسیده بودو نمیرفت .خانواده من‌اون زمان دیگه جریان امیرو فهمیده بودن تادلتون بخواد ازداداشم کتک خوردم اخرش داداشم‌کوتاه اومد دیگه قشنگ میدونست من باامیردوستم و میخوامش.کلا بیشتر شهرمون فهمیده بودن منم حس میکردم اگرامیربامن ازدواج نکنه خیلی بده ابروم میره همه میگن ولش کردو این ذهنیات وداشتم 

هستید ایا؟

2738
همینجوری ادامه دادیم‌و امیر همیشه درحال خیانت بود و تامن میفهمیدم تمومش میکرد .من احمقم میگفتم وای چ ...

اره استارتر بگو من خعلی مشتاقم اخرشو بدونم

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
2706