2726

میشه راهنمایی کنین خواهشا

خیلی ناراحته خسته س 

گذشته خوبی نداشتن الانم کارمنده خرج خونه و مارو خودش تنهایی میده

اصلا روحیه ش خوب نیس ند وقته

خیلی شکسته 

توروخدا بگین چه کاری از دست من برمیاد دارم دیوونه میشم 

بِ‌قولِ‌تتلوعَجَب‌باباعَجبببب

فک کنم بایه کادویی ک دوست داشته باشه

واینک نشون بده قدردان محبتاش وکاراشی 

اسی بااجازت

https://t.me/joinchat/D40eFuMDa8U5NTFkhttps://t.me/joinchat/D40eFuMDa8U5NTFk

لینک گروه تلگرامه 

کتاب صوتی توش میزارم 

و بقیه هم میتونن معرفی کتاب داشته باشن 

یادرباره ی کتاب گفت وگو داشته باشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توخوشبخت باشی اونم خوشحال میشع

من فعلا محصلم واسه همین کاری از دستم بر نمیاد

توی پیاماش دیدم نوشته فقط ب خاطر من الکی میخنده

غرورم شکست داغونم 

2728
من فعلا محصلم واسه همین کاری از دستم بر نمیاد توی پیاماش دیدم نوشته فقط ب خاطر من الکی میخنده غرور ...

دختر خوبی براش باش. همین

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)

کارهای خونه رو انجام بده بزار خسته از سرکار میاد حداقل غصه خونه رو نخوره

باهاش صحبت کن و بهش محبت کن و حتما بگو که چقدر دوستش داری و بهش افتخار می کنی

گاهی کیک درست کن، گاهی بنشونش زمین موهاشو شونه کن یا بگو بشید آرایشت کنم.. 

یه کاری که حس و حال خونتون رو عوض کن.. تولدش رو فراموش نکن حتما براش جشن بگیر  و ‌.. 

فرزندم این روزها خانه را به عشق آمدن تو جارو میکنم که شاید انتظار هشت ساله من هم تمام شود و تو از راه برسی.. بیایی و خانه ای که از صبح تا شب پر از تنهایی و سکوت است را پر کنی از شادی و نشاط.. برای بی خوابی های مادرانه دلم تنگ شده است... برای گریه های شبانه ات دلم تنگ شده است.. کاش بودی و هر روز تو را در آغوش می کشیدم.. کاش بودی و بعد از مرتب کردن خانه درست زمانی که میخواستم چای داغ بخورم و خستگی در کنم، تمام اسباب بازی هایت را به زمین میریختی و غرق دنیای کودکانه خود می شدی.. کاش بودی و داد و فریاد و خوشحالی میکردی و نمی‌گذاشتی صدای خنده کودک همسایه در خانه ما پر شود و بغضی فرو خورده فوران کند و بی امان شروع به باریدن کند.آری فرزندم.. این روزها همه چیز خوب است ولی تو نیستی و مادر بی صبرانه چشم انتظار این است که روزی بیایی و به زندگی او رنگ و بوی خوشبختی را بدهی
کارهای خونه رو انجام بده بزار خسته از سرکار میاد حداقل غصه خونه رو نخوره باهاش صحبت کن و بهش محبت ک ...

اره این چند وقته منم غر میزنم چون کلاس مجازی دارم میگم من باید درس بخونم خودتون کار کنین

من خودم کلا آدم غمگینیم تو خونه

ولی ایده هاتون خیلی خوب بود مرسی

اره این چند وقته منم غر میزنم چون کلاس مجازی دارم میگم من باید درس بخونم خودتون کار کنین من خودم کل ...

اگه بخوای مادرت رو شاد کنی اول از همه باید خودت شاد باشی. چون مادرها می‌فهمن دخترشون کجا داره الکی فقط ادای شادی رو درمیاره.. 

محبت شما بهش دلشو قرص می کنه . شاید الان از نظرت گفتن یه جمله خیلی خاص نباشه ولی از نظر مادرها خیلی مهمه که از زبون بچه هاشون بشنون که میگن مامان بهت افتخار می کنم که اینقدر برای من زحمت می کشی... من زندگیمو مدیون توام... 

فرزندم این روزها خانه را به عشق آمدن تو جارو میکنم که شاید انتظار هشت ساله من هم تمام شود و تو از راه برسی.. بیایی و خانه ای که از صبح تا شب پر از تنهایی و سکوت است را پر کنی از شادی و نشاط.. برای بی خوابی های مادرانه دلم تنگ شده است... برای گریه های شبانه ات دلم تنگ شده است.. کاش بودی و هر روز تو را در آغوش می کشیدم.. کاش بودی و بعد از مرتب کردن خانه درست زمانی که میخواستم چای داغ بخورم و خستگی در کنم، تمام اسباب بازی هایت را به زمین میریختی و غرق دنیای کودکانه خود می شدی.. کاش بودی و داد و فریاد و خوشحالی میکردی و نمی‌گذاشتی صدای خنده کودک همسایه در خانه ما پر شود و بغضی فرو خورده فوران کند و بی امان شروع به باریدن کند.آری فرزندم.. این روزها همه چیز خوب است ولی تو نیستی و مادر بی صبرانه چشم انتظار این است که روزی بیایی و به زندگی او رنگ و بوی خوشبختی را بدهی