2733
2734
عنوان

شده از بس تنش و استرس داشته باشید

60 بازدید | 5 پست

بعد اینکه حل شد هم باز استرس داشته باشین انگار استرس توی وجودتون رفته باشه

خیلی حس بدیه درمانی نداره؟

تیکر عروسیمه👰‍♀️👨‍💼 بچها من ۲۳ سالمه ۱۶ سالگی با شوهرم دوست شدم خوانواده شوهرم اصلا مایل به مم نبودم و بعد از ۳ سال سختی بهم رسیدیم بعد از نامزدی هم راضی به عقدم نبودن ۱ سال عقد بودم بعد ۳ سال عقد و سختی زیاد حتی تا پای جدایی هم رفتیم ولی بخاطر علاقه شدید برگشتیم بهم من تک فرزندم خواهر ندارم شما خواهرای من باشید برام دعا کنید عروسیم خوب پیش بره زندگیم‌ رنگ ارامش بگیره

درمان داره با مشاوره 

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره یبار سر یه قضیه ای حتی نمیتونستم بخوابم یه مدت طولانی. لحظه لحظه ک استرس بود. بعدشم طول کشید تا بهتر شم. انقد اون قضیه برام فشار روحی روانی داشت که تصمیم گرفتم به کل فراموشش کنم انگار همچین اتفاقی نیفتاده

2728

اونموقع خونه مادرشوهرم زندگی میکردم، جاریم همش باهام دعواهای وحشتناک می‌گرفت، هربار که میومد خونه مادرشوهرم اسیری دم، یه پراید داشت صدای بوقش که میومد دم در من استرس و تپش قلب، الانم که الانه صدای بوق این ماشینا حتی رو خیابونا تنمو میلرزونه😔

خدایا دستمو بگیر
اونموقع خونه مادرشوهرم زندگی میکردم، جاریم همش باهام دعواهای وحشتناک می‌گرفت، هربار که میومد خونه ما ...

خیلی بده منم همینطوری شدم

تیکر عروسیمه👰‍♀️👨‍💼 بچها من ۲۳ سالمه ۱۶ سالگی با شوهرم دوست شدم خوانواده شوهرم اصلا مایل به مم نبودم و بعد از ۳ سال سختی بهم رسیدیم بعد از نامزدی هم راضی به عقدم نبودن ۱ سال عقد بودم بعد ۳ سال عقد و سختی زیاد حتی تا پای جدایی هم رفتیم ولی بخاطر علاقه شدید برگشتیم بهم من تک فرزندم خواهر ندارم شما خواهرای من باشید برام دعا کنید عروسیم خوب پیش بره زندگیم‌ رنگ ارامش بگیره