2733
2734
عنوان

قهراتون چقد طول میکشه؟

56 بازدید | 2 پست

ما الان سه روزه دعوا کردیم

عقدیم

سر این ک من بهش گفتم پسرخالت سر وزن و هیکل من همش ب شوخی مسخره بازی درمیاره و من ناراحت میشم

تو تاپیکام هست

بعد اونم خسابی قاطی کرد و دعوا کش پیدا کرد و بهم گفت که طلاق بگیریم من دگ تورو نمیخام خسته ام از دستت و دوستت ندارم 

همه جام بلاکم کرده بود ک دراورد خودش

حالا هرروز صبح پیام میده سلام و خوبی در این حد

خیلی سرد زنگ اصلا نزده بهم

کلی سرم داد زد و اینا حالا منم بی تقصیر نیستم

رفتارم چجور باشه؟واقعا از ته دلش گفت یعنی اینارو؟

اعصابم نمیکشه قهر و دوریو ولی خب اونم تلاشی نمیکنه برا اشتی کردنمون اینم بگم من هی زنگ زدم این چن روزه باینکه اون گقت دوستت ندارم و برو از زندگیم کوتاه اومدم ولی دیدم فایده نداره انگار اون اهمیت نمیده 

میرسم به هرچی که میخوام😌🤲🏻❤️خدایا شکرت.             

تاپیک قبلیتو خوندم خیلی حرصم گرفت. یه بار این حرف رو زد خیلی جدی جلو جمع به شوهرت بگو به نظرت وزن من بیشتره یا زن ایشون؟! یه بار که پای وزن و هیکل زنش بیاد وسط جمع خودشو جمع و جور میکنه مرتیکه

شوهرت خیلی اخلاقش بچگانه س

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘