2726

اشتباهه نکن این کارو

همون هدیه رو بخر ولی ب اسم شوهرت بفهمن ک ایشون حسابش از خانواده ش جداست

ن پدر و مادر شوهرت ،اصلا اوردن ک خوب نیاوردنم چیزی از ارزش شما کم نمیکنه و بی دیانتی خودشون رو ثابت میکنه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نینی خودم دنیا نیومده فعلا اما می‌دونم مادرشوهرم کلی لباس براش خریده .

اما نینی داییم که دنیا اومد ، مادربزرگم براش یه پلاک ون یکاد و چند دست لباس خرید .

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

من پدرشوهرم هیچ خواهر شوهرام هم نفری صد تومن چهار سال پیش فامیلام بیشتر دادن الان خواهر شوهرم بچه اورده میگن زشته نفری ی تومن بدیم انگار بچه اونا چیه منم گفتم حتما وایسید تا بدم

من خانوادم وضعشون زیاد خوب نیست، جدا از این خودمو همسرم تصمیم داریم فقط وسایل لازم نوزادو بگیم مادرم بگیره، در حد واجبات، ولی میترسم خانواده همسرم فک کنن خانواده من از روی خساست یا هر چی نخریدن کامل و... 

دوس داشتین خاطره بارداری و زایمانم تو تاپیکام هس بخونین
من پدرشوهرم هیچ خواهر شوهرام هم نفری صد تومن چهار سال پیش فامیلام بیشتر دادن الان خواهر شوهرم بچه او ...

اینا مثل خونواده شوهر من هستن تو عروسی ما هیچ کس یه کادو نداد اونوقت عروسی دختر برادرشوهر بود مادرشوهرم گفت زشته زشته باید بدین !!!

نمیدونم چرا درگیر اینیم ک فلان شد چی بیارن چی نیارن هدیس چ بدن چ ندن عوض داره دادن توام میدی ندادن نمیدی البته کلی گفتم شمارو.نگفتم در کل درگیر اینا نباشیم 

‹ من یک کاشفم! کاشف دلَِخَِوَِشَِےَِ هَِاَِےَِ کَِوَِچَِکَِ ! ›
من خانوادم وضعشون زیاد خوب نیست، جدا از این خودمو همسرم تصمیم داریم فقط وسایل لازم نوزادو بگیم مادرم ...

ن عزیزم من بابا ندارم مامانم میخواست با قسط بره بخره یه مقدار کم پول داد فقط اونایی که احتیاج داشتم خریدم خودم نزاشتم

نمیدونم چی بدن ولی من سیسمونی رو خودم میخرم نمیذارم مامانم بگیره ی کم لباس وگرفته مادرشوهرمم گرفته لباس هنوز ندیدم البته ولی تخت و کمدشو جمعه ای با شوهرم رفتیم دوتایی با هم برداشتیم

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

مامانم هم برای بارداریم ی پلاک مادرو نوزاد داد بهم خیلی نازه

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
اینا مثل خونواده شوهر من هستن تو عروسی ما هیچ کس یه کادو نداد اونوقت عروسی دختر برادرشوهر بود مادرشو ...

دقیقا بخدا من خودم عروسی کردم همشون کادوهای کم الان نوبت خودشونه هی اصرار میکنن چیز کم ندین حالا جالبه مادرشوهرم هی میگفت برا عروسی شما دستمون خالی بود اخه بیعرضه اون موقع خالی بود الان که داری برا نوت حداقل ی عروسک بخر هیچی برا خودم و دخترم نکردن از بس بیعرضن 

سر دخترم مادرشوهرم ی گوشواره طلا خید 

سر پسرم ۵۰۰ پول 

سر دخترم‌ عروسک و لباس و پتو ...مادرشوهرمم خریده بود مامانم سیسمونی کاملللللل 

سر پسرمم هم مامانم چند تیکه خریده بود هم مادرشوهرم 

2706