2733
2734
عنوان

اگه شوهرتون به یکی چک سفید بده

169 بازدید | 22 پست

هم ضامنش بشه هم چک سفید بده شما واکنشتون چیه؟

طرف دوست شوهرتونه

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
معذرت میخوام ولی جرش میدم😐 ضامن شدن و جک دادن اوکیه ولی سفید امضا؟؟؟؟..😐

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
2738

باهاش صحبت می کنم پس بگیره بابام به دوستش پک داده یارو نپرداخته 

کلی پول شده. باید بابام بپردازه 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
😮😮😮چه دل و جرعتی تو این زمونه واقعا جرعت میخواد همچین کاری کنی دیگه داده هیچی میسپارم به خدا 😐 ب ...

باهاش صحبت می کنم پس بگیره بابام به دوستش پک داده یارو نپرداخته  کلی پول شده. باید بابام بپردا ...

ای وای

قطعا باهاش حرف میزدم و اگاهش میکردم ! شاید خودش ندونه چیکار داره میکنه , البتهشوهر من چنان ضربه ای از برادر خودش خورده سر این چیزا که فک نکنم دیگه ازین کارا بکنه 

2706