2703
2553
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222480 بازدید | 2340 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همه قضاوتت کردن و چیزای منفی گفتن کاش اصلا اسکرین نزاشته بودی توروخدا از زندگیت لذت ببر و تو ...

فدای سرت عزیزم ممنون 

اره بعضی ها هر کاری میکنن تو زندگی شخصیشون بعد به دیگران که میرسه ستاد امربه معروف و نهی از منکر میشن 

بازهم ممنون ❤

2456
کاش قهر کنه، میترسم دعوا راه بندازه  حالا باز من یک‌چیزی میگم بعضی ها میگن پس فلانه چنانه ، اص ...

عزیزم من نمیگم بر خلافه میلش کاری بکن هر کار میخوای بکن من دارم میگم قسم  میخورم علاقه ای به شما   و این رابطه نداره از رویه ادب قبول کرد کلا خودت ببین هیچ تمایلی به چت نداره فقط میخواد زود خداحافظی کنه مطمعنم اینقدر باهوش هستی که خودت فهمیدی نمیدونم جرا گول میزنی خودتم مثلا میگی اخلاقش اینه باور کن از دیشب دارم حرص میخورم

من مطمئنم این آقا تمایل زیادی نداره کار ایشون ناشیانه بوده 

پسرا اگه به کسی تمایل نداشته باشن اگه مودب نباشن که کاملا طرف رو میشورن پهن میکنن افتاب 

اگه هم مودب باشن محترمانه رد میکنن

اتفاقا کار استارتر واقعا افتخار داره که شهامت ریسک برای خواسته ش رو داشته 

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿
مثلا چیکار کنی؟ به منم یاد بده

رو شخصیتم کار کنم...

اعتماد به نفسمو ببرم بالا

به چهره ام پوستم برسم به ظاهرم و لباس پوشیدنم که بهتر از همه باشه (الانم خوبه ولی میخوام دهن وا کن باشم کلا).

اشپزیم خونه داریم 

مهم ترینش هم کنکورم هست که پرستاری قبول بشم یا رشته های دیگه از پیراپزشکی..فرقی نمیکنه واسم

کلا میخوام تغییر کنم تنبلی هامو بزارم کنار.... یجوری خودمک بسازم که بهترین باشم.... 

تیکر کنکور💊💉... دعام کنین که تنبلی نکنم❤... هدف پرستاری دزفول💉💚....    
انشالله هیچ کس هیچ وقت از کار ی که کرده پشیمون نشه

ان شالله عزیزم🤲

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲
2714

منم خودم اول به همسرم گفتم دوسش دارم خیلی هم سماجت کردم اونم دوستم داشت ولی اون نگفت و من گفتم و خداروشکر باهم ازدواج هم کردیم، هیچوقت هم تا الان بهم نگفته تو اول جلو آمدی و اینجور حرفا حتی تو بدترین دعواهایی که بین زن و شوهر ممکنه پیش بیاد، شوهر منم میگفت دوس ندارم کار کنی قبلش اما الان خودش از نظرش برگشته 🤣🤣

خیلی وقته از نزدیک ندیدتت؟ خب یه عکس معمولی بده یا یه وقت که بیرونی تماس تصویری بگیر باهاش

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤️                                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری🌹🙏
2706