2737
2734

یه بار داداشم اومده بود خونه مون پسرم به شوهرم گفت بابا دایی کی می‌ره خونه شون به رو‌خودمون نیاورد یم باز میگه بابا چرا دایی اینا انقد دیر میرن خونه شون 😂داداشم گفت چرا دایی جان پسرم گفت بابام گفته هر وقت دایی بره با هم بازی میکنیم😂😂

دختر من حرفی نزده ولی یکاری کرد امسال عید تو واتساپ پدرشوهرم خیلی تبریک واینا بیاید خونم ویس فرستاده بود بعد رفتیم خونش بیست تومن عیدی داد دخترم اورد دوباره گوش میداد صداهاشو منم شروع کردم پشت سرش حرف زدن که آره فقط از دور مارو دوست داره بیست تومن دست گدا نمیدن واینا دخترم همه رو ضبط کرده بود فرستاده بود براش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من حرفی نزده ولی یکاری کرد امسال عید تو واتساپ پدرشوهرم خیلی تبریک واینا بیاید خونم ویس فرستاده ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😃🤣🤣🤣 وای شرفت به باد رف که....پدرشوهرت چیزی بت نگف

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
بچه ی من چی آووکادو هم خورده همه چی هم خورده تو مهمونی سیب دیده میگه این چیه چه مزه ایه؟ ترشه؟ شیرین ...

بچه خواهرم الهی دورش بگردم الان سربازه.بعد چند سال نذر و نیاز و دوا درمون شده بود خواهرم هرررر روز بهش موز میداد ی بار مهمون شمالی داشتیم اونوقت خواهر زادم میگفت اینا چیه ؟؟ خواهرم یکی داد دستش میگفت چکار کنم بهش نمک بزنم😳😂😂😂😂😂

2728
😂😂😑😑😑مثه پسر من ۲سال و۸ماهشه  تا بریم‌مهمونی  میگه  وای به به گوشت  به ب ...

خداااا هر هفته مامانم واسه پسرم فسنجون میپخت رفته مهمونی فسنجون داشتن میگه عه اینایی که گردو داره من فقط عکسشو دیدم

شوهری دوست دارم... 
2738
😐🤣🤣🤣🤣🤣🤣 دیگه ابرو واسشون نموند که

😂اره اون موقع همه خودشونو زده بودن ب کری و کوری اصلاهیچکس هیچ واکنشی نشون نمیداد😂

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹
دختر من حرفی نزده ولی یکاری کرد امسال عید تو واتساپ پدرشوهرم خیلی تبریک واینا بیاید خونم ویس فرستاده ...

واای واای واای 😥😥😥😥واویلا بعدش چیشد 

خدایا دل هممونو آروم کن 😍آرامش و مهربانی سهم دل هممون آمین 🤲