2733
2734

موندم تو دوراهی کمکک کنین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7458575/توروخدا-بیاین-حالم-اصلا-خوب-نیس-کمکم-کنین-من-باید-چکارکنم?postId=212064713

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۵ ساله باهمید خب از نظر مالی مشکل داره نتونسته بیاد خاستگاری و نتونسته خاسته هات براورده کنه فردازیر یه سقف برید چکار میکنی

عاشقانه ازدواج کن عاشقانه زندگی کن پسرخالت خیلی دوست داره پولداره خانواده دار اینو ول کردی چسبیدی ب مردی ک میکی خیلی دوست نداره تو بیشتر دوسش داری پول و خانواده هم نداره اوووووووف

کاربری ۵ منه..لطفا انقد گزارش نزنیدالکی،یکم شخصیت و درک بالاداشته باشید مرسی
2731

ببین عزیزم منم مث تو زندگیم ب پسرخالم هیچ حسی نداشتم هفت سال پام صبرکرد واسه این ک ببینم میتونم طرفی ک دوسشداشتم فراموش کنم یا ن چند وقت نامزد موندیم نه عقد کم کم عاشقش شدم الانم خداروشکر زندگیم عالیه ویه کوچولو ناز هم دارم و

2738

سلام آدم وقتی چیزی رو با عقلش انتخاب میکنه بادل باید جلو بره ولی وقتی با دلش چیزی رو انتخاب میکنه باید با عقلش جلو بره گرچه که خیلی سخته آدم بادلش چیزی رو انتخاب کنه ولی با عقلش جلو بره چون گاهی تصمیمات عقل با دل ناسازگاره  شما ببین عقلت چی میگه ؟ برو یه برگه بزار جلوت باعقلت تمام خصوصیات هردو رو بنویس دقت کن باعقلت مثلا تمام ویژگی های خوب پسر خاله ات روکه میدونی یا شنیدی  بنویس وبعد ویژگی های بدش رو هم مقابل خوب ها بنویس ببین ویژگی های بدش رو تاچه حد میتونی باهاشون کنار بیای ومیتونی رفعشون کنی بعضی ویژگی های بد با ازدواج حل میشه اینارو هم درنظر بگیر 

برای اون پسری هم که دوستش داری همین کارو بکن ببین کدوما شون امتیاز بیشتری اوردند و بهترند 

به این هم توجه نکن که اونی که دوست داری برات خیلی صبر کرده توی انتخاب آینده ات باید خودت رو درنظر بگیری چون خودت آینده ی خودت رو تعیین میکنی ودرست میکنی  دررابطه با ثروت هم باید بگم همه چیز ثروت نیست یکی پول کمی داره اما خوشبخته 

بعدازاینکه باعقلت تصمیم گرفتی با هرکدوم از اعضای خانوادت که راحت تری موضوعت رو مطرح کن خانوادت درمورد هردو که تحقیق کردن نتیجه ی تحقیقشون رو با نتیجه ی عقلت مطابقت بده ونتیجه گیری کن 

دررابطه با عشق وعلاقه هم عشق وعلاقه همه چیز نیست ممکنه پسر خاله ات خیلی عاشقت باشه اما بعد توی زندگیت باهاش به مشکل بربخوری سعی کن میزان عشق هردوتاشون هم بسنجی وببینی کدوماشون واقعا عاشقت هستند وبهت احترام میزارند وبه این هم توجه کن که هیچ پسری وقتی برای کسی که دوستش داره احترام وارزش قائله بهش پیشنهاد دوستی به هربهانه ای مثل عاشق کردنت رو نمیده چون هم براش ارزش مند تر از اونی هستی که باهات بخواددوست بشه وهم مثل ناموسش میمونی وروت غیرت داره 

بعد از همه ی این کارها به خدا توکل کن ☺😉

به  دوس پسرت نگفتی هنوز؟میخوای اگه جواب مثبت دادی بعدش بگی؟

ولی درکل با منطق ازدواج کن نه با عشق

خیلیا اینجا به مشکل که میخورن میگن با عشق انتخاب کردیم و اشتبا کردیم

تو بهترین حال منی من شک ندارم،من دیگه بهتر از تو از کجا بیارم🤱