2726

سلام. میخوام بدون دردم انجام بدن 

دکترش خوب باشه

به لطف خدا عیدیمو از دست باب الحوائج حضرت عباس و امام حسین میگیرم. ان شالله تو سال جدید من مادر شدم.من منتظر نگاهتم آقا جان.....
اره عزیزم من رفتم سمت مهرشهر ۳ماه بعدشم باردار شدم

با بیهوشی انجام دادیذ

به لطف خدا عیدیمو از دست باب الحوائج حضرت عباس و امام حسین میگیرم. ان شالله تو سال جدید من مادر شدم.من منتظر نگاهتم آقا جان.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم من رفتم سمت مهرشهر ۳ماه بعدشم باردار شدم

مشکلتون چی بود عزیزم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
2728
با بیهوشی انجام دادیذ

من این ماه میخوام برم دردش هر چی باشه تحمل میکنم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
من این ماه میخوام برم دردش هر چی باشه تحمل میکنم

منم بابد برم همین ماه 

موندم چیکارکنم 

چندتا دکترخوب میشناسم اما با بی دردی انجام نمیدن

جفت لوله هام باز بود ولی خب بعد عکس باردار شدم

چند وقت اقدام بودین؟

من تنبلی دارم نمیشم

تقریبا دوسال

هیچ مشکلی ندارین سالمین ولی نمیشین؟

2706