2726
عنوان

عفونت زنان

137 بازدید | 11 پست

سلام خانوما من دو هفته اس عفونت دارم همراه با درد دکتر هم رفتم چندتا قرص و پماد داد ولی الان وقتی زیاد سرپا میمونم یا بلند میشم و میشینم دوباره زیر شکمم درد میگیره 

کسی بوده اینطور باشه چیکار کنم 

جوشونده ای چیزی هست حالمو بهتر کنه 

دردش طاقت فرسا هست واقعا

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
بخاطر مصرف پماده صبر کن دوره دار هات تمام بشه  خوب میشی انشا الله

یعنی اون پماد اینجوری باعث درد شده 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم قرص و پمادت چیه؟

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2728
اسم قرص و پمادت چیه؟

پماد کلوتریمازول

قرص مترونیدازول و قرص داکسی سایکلین

پماد کلوتریمازول قرص مترونیدازول و قرص داکسی سایکلین

عزیز رفتی ترشح داشتی چون اینا برای عفونت واژنت هست

ولی درد زیرشکم داری عفونت ادراری هم داری باید قرص سفیکسیم هر۱۲ساعت بخوری

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
عزیز رفتی ترشح داشتی چون اینا برای عفونت واژنت هست ولی درد زیرشکم داری عفونت ادراری هم داری باید قر ...

آهان پس این دارو ها به تنهایی کارم رو پیش نمی‌بره 

مرسی از راهنماییت عزیزم 

آهان پس این دارو ها به تنهایی کارم رو پیش نمی‌بره  مرسی از راهنماییت عزیزم

موقعی رفتی احتمالا شاکی ازترشحاتت داشتی که زیاده دکتر اینا داده ولی معمولا با عفونت واژن ادراری هم درگیر میشه اولین علامتش دردزیرشکم و سوزش موقع ادرار هست 

موقعی رفتی احتمالا شاکی ازترشحاتت داشتی که زیاده دکتر اینا داده ولی معمولا با عفونت واژن ادراری هم د ...

بعله دقیقا همینطور بود مخصوصا تو دوره پریودم سوزش خیلی شدید داشتم و درد زیر شکمم به حدی بود که دوبار کارم به بیمارستان کشید

منم که میذاشتم زیر دلم خیلی درد می‌گرفت 

من موقع استفاده درد ندارم بیشتر دم غروب چون زیاد سرپا هستم و رفت و آمدم زیاده درد میگیره 

حالا از دیروز این افتاده تو سرم که نکنه افتادگی رحم باشه دارم دیوونه میشم