2737
2734

با این اوضتعی که دارم از اطرافیان میبینم  کلا که نمی خوام ازدواج کنم  

میخوام درسم رو بخونم و از خونه بابام برم  

فکر نکنید اینجا هم خیلی خوبه ا   اصلا   

بابام برا اینکه از مادرشینا دور نشه جلو هر پیشرفتی رو تو زندگی گرفت  درست زمانی که ما پول داشتیم که بریم یک محله بهتر یا خونه جدید تر اینقد بهونه اورد که از ننه باباش دور نشه 

اخه شما بید و قتی به یکی میگید پولپون میرسه خونمونو عوض کنیم  ایا این دلیل قانع کننده ای یه که بگه  نه از مدرسه بچه ها دور میشیم 

ایا محله های دیگه مدرسه ندارن ؟؟؟ 

یا مثلا اینقدر با مامانم سر چیز های بیخودی دعوا میکنه که نگو   مامانمم همیشه جلو من و خواهرم طرفداری بابام رو میکنه  ولی خودشم میدونه اون مقصره و فقط نمی خواد به ما رو بده 

خلاصه ما ام تصمیم گرفتیم درسمون رو بخونیم و از این خونه همیشه بریم 

که اینقدر اعضای خانواده ام به من بد کردن که نگو 

اگه خواستین چند تاشو برا تون تعریف میکنم 

حس خوبی داشتن هدف  

بابات عین بابای منه هزارتا مورد براش پیش اومد تا پیشرفت کنیم چه فرصتای شغلی خوبی براش درست شد توی تهران ولی فقط بخاطر اینکه از مامانش جدا نشه موند اینجا و کارمند ساده موند😑

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊
بابات عین بابای منه هزارتا مورد براش پیش اومد تا پیشرفت کنیم چه فرصتای شغلی خوبی براش درست شد توی ته ...

یعنی خوشپ میاد که قبولم نمی کنه به خاط ننه و بابای خودش  از این محله نمی یاد 

فقط میگه   نه نه و بهونه بچه گانه میاره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی خوشپ میاد که قبولم نمی کنه به خاط ننه و بابای خودش  از این محله نمی یاد  فقط میگه&nb ...

دقیقا

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊
2728