2737
2734
عنوان

چطوری برم😖

63 بازدید | 3 پست

خانوما میشه راهنمایی کنین اولین بارمونه خودم تنهایی میرم شهرمون تقریبا ۱۳-۱۴ ساعتیم راهه 

حالا مستقیم با اتوبوس برم یا که از اینجا برم تهران با اتوبوس بعد از اونجا با قطار برم شهرمون که راحت تره قطار 

فقط مشکل اینجاس چون بار اولمه اصلا نمیدونم چیکارا باید بکنم😶

معلومه ک بااتوبوس مستقیم راحت تری منم ۷تا۸ساعت راهه اولاش شوهرم میبرد میرسوندم بااتوبوس دیدم نمیشه دونفری بعد تنها رفتم سوار شدم مستقیم اونجام پیاده شدم اینجوری بخای بری تهران همین ک تهران پیاده شی تواون شلوغی دوباره تاکسی بگیری بری اونجا قطار سوارشی دردسره درسته بااتوبوس خسته میشی ولی راحت تری دردسر نداره

شده ایا گله ازجان به خدایت بکنی؟؟؟؟وفقط هی نشود هی نشودهی نشود....
معلومه ک بااتوبوس مستقیم راحت تری منم ۷تا۸ساعت راهه اولاش شوهرم میبرد میرسوندم بااتوبوس دیدم نمیشه د ...

اره منم اینطور فک میکردم مخصوصا ک تهرانم جایی رو نمیشناسم:/ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره منم اینطور فک میکردم مخصوصا ک تهرانم جایی رو نمیشناسم:/ 

دیگه بدتر پیشنهاد میکنم مستقیم بری چندانم سخت نیست بااتوبوس من دوس دارم اتوبوس وی ای پی هم بگیر ک راحت ترباشی بعدم همش خابت میبره من ک نصف راهو خابم همیشه هم تونابستون خنک وتو زمستونم گرم راحت تاریک حال میده🤣

شده ایا گله ازجان به خدایت بکنی؟؟؟؟وفقط هی نشود هی نشودهی نشود....
2728